У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6443 Сватово — Попасна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6443 сполученням Сватово - Попасна відправляється зі станції Сватово о 09.17 і прибуває на станцію Попасна о 12.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кабанне, Кремінне, Рубіжне, Насвітевич, Лисичанськ, Переїзна, Лоскутівка, Венгерівка, Комишуваха, Попасна-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В добу 05, 06, 07, 08, 11, 12, 13, 15 жовтня 2021 року п/п № 6443 сполученням Сватове - Попасна – відміняється; п/п № 6444 сполученням Попасна - Сватове – відміняється

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сватово 09.17
Кабанне 09.49 1 хв  09.50 32 хв 
Кремінне 10.25 1 хв  10.26 1 г  8 хв 
Рубіжне 10.45 1 хв  10.46 1 г  28 хв 
Насвітевич 11.03 1 хв  11.04 1 г  46 хв 
Лисичанськ 11.14 1 хв  11.15 1 г  57 хв 
Переїзна 11.23 1 хв  11.24 2 г  6 хв 
Лоскутівка 12.00 1 хв  12.01 2 г  43 хв 
Венгерівка 12.27 1 хв  12.28 3 г  10 хв 
Комишуваха 12.38 1 хв  12.39 3 г  21 хв 
Попасна-2 12.46 1 хв  12.47 3 г  29 хв 
Попасна 12.55 3 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6443 Сватово — Попасна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930