У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6444/6443 Іловайськ — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6444/6443 сполученням Іловайськ - Дебальцеве відправляється зі станції Іловайськ о 10.30 і прибуває на станцію Дебальцеве о 12.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Харцизьк, Канатний завод, Ханженкове, Шляхопровід, Пантелеймонівка, Горлівка, 6 Км, Байрак, 15 Км, Вуглегірськ, 1067 Км, Булавин, Абрикосовий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 10.30
Харцизьк 10.49 1 хв  10.50 19 хв 
Канатний завод 10.55 1 хв  10.56 25 хв 
Ханженкове 11.03 1 хв  11.04 33 хв 
Шляхопровід 11.14 1 хв  11.15 44 хв 
Пантелеймонівка 11.26 1 хв  11.27 56 хв 
Горлівка 11.51 1 хв  11.52 1 г  21 хв 
6 Км 11.55 1 хв  11.56 1 г  25 хв 
Байрак 12.05 1 хв  12.06 1 г  35 хв 
15 Км 12.14 1 хв  12.15 1 г  44 хв 
Вуглегірськ 12.22 1 хв  12.23 1 г  52 хв 
1067 Км 12.27 1 хв  12.28 1 г  57 хв 
Булавин 12.37 1 хв  12.38 2 г  7 хв 
Абрикосовий 12.42 1 хв  12.43 2 г  12 хв 
Дебальцеве 12.48 2 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6444/6443 Іловайськ — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930