У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6444/6443 Іловайськ — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Іловайськ - Дебальцеве номер 6444/6443 відправляється зі станції Іловайськ о 10.30 і прибуває на станцію Дебальцеве о 12.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6444/6443 Іловайськ - Дебальцеве пролягає по таким станціям як Харцизьк, Канатний завод, Ханженкове, Кринична, Шляхопровід, Пантелеймонівка, Горлівка, 6 Км, Байрак, 15 Км, Вуглегірськ, 1067 Км, Булавин, Абрикосовий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 10.30
Харцизьк 10.47 1 хв  10.48 17 хв 
Канатний завод 10.52 1 хв  10.53 22 хв 
Ханженкове 10.59 1 хв  11.00 29 хв 
Кринична 11.09 16 хв  11.25 39 хв 
Шляхопровід 11.30 1 хв  11.31 1 г 
Пантелеймонівка 11.42 1 хв  11.43 1 г  12 хв 
Горлівка 12.03 1 хв  12.04 1 г  33 хв 
6 Км 12.09 1 хв  12.10 1 г  39 хв 
Байрак 12.16 1 хв  12.17 1 г  46 хв 
15 Км 12.23 1 хв  12.24 1 г  53 хв 
Вуглегірськ 12.32 1 хв  12.33 2 г  2 хв 
1067 Км 12.38 1 хв  12.39 2 г  8 хв 
Булавин 12.47 1 хв  12.48 2 г  17 хв 
Абрикосовий 12.51 1 хв  12.52 2 г  21 хв 
Дебальцеве 12.57 2 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6444/6443 Іловайськ — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930