У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6444/6443 Іловайськ — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Іловайськ - Дебальцеве номер 6444/6443 відправляється зі станції Іловайськ о 10.30 і прибуває на станцію Дебальцеве о 12.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6444/6443 Іловайськ - Дебальцеве пролягає по таким станціям як Харцизьк, Канатний завод, Ханженкове, Кринична, Шляхопровід, Пантелеймонівка, Горлівка, 6 Км, Байрак, 15 Км, Вуглегірськ, 1067 Км, Булавин, Абрикосовий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 10.30
Харцизьк 10.47 1 хв  10.48 17 хв 
Канатний завод 10.52 1 хв  10.53 22 хв 
Ханженкове 10.59 1 хв  11.00 29 хв 
Кринична 11.09 16 хв  11.25 39 хв 
Шляхопровід 11.30 1 хв  11.31 1 г 
Пантелеймонівка 11.42 1 хв  11.43 1 г  12 хв 
Горлівка 12.03 1 хв  12.04 1 г  33 хв 
6 Км 12.09 1 хв  12.10 1 г  39 хв 
Байрак 12.16 1 хв  12.17 1 г  46 хв 
15 Км 12.23 1 хв  12.24 1 г  53 хв 
Вуглегірськ 12.32 1 хв  12.33 2 г  2 хв 
1067 Км 12.38 1 хв  12.39 2 г  8 хв 
Булавин 12.47 1 хв  12.48 2 г  17 хв 
Абрикосовий 12.51 1 хв  12.52 2 г  21 хв 
Дебальцеве 12.57 2 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6444/6443 Іловайськ — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930