У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6446 Ізюм — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6446 сполученням Ізюм - Харків-Левада відправляється зі станції Ізюм о 17.40 і прибуває на станцію Харків-Левада о 21.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Циганська, Бабариківська, Братське Озеро, Сезонна, Донець, Геніївка, Дружний, Васищеве, ЕЦ-2, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 17.40
Пимонівка 17.45 1 хв  17.46 5 хв 
368 Км 17.50 1 хв  17.51 10 хв 
Федорівка 17.54 1 хв  17.55 14 хв 
Циганська 18.00 1 хв  18.01 20 хв 
360 Км 18.05 1 хв  18.06 25 хв 
Діброва 18.09 1 хв  18.10 29 хв 
Закомельська 18.17 1 хв  18.18 37 хв 
Бабариківська 18.23 1 хв  18.24 43 хв 
Маяк 18.27 1 хв  18.28 47 хв 
Савинці 18.32 1 хв  18.33 52 хв 
Лісова 18.37 1 хв  18.38 57 хв 
Братське Озеро 18.43 1 хв  18.44 1 г  3 хв 
Балаклія 18.51 1 хв  18.52 1 г  11 хв 
Вербівка 18.58 1 хв  18.59 1 г  18 хв 
Янківський 19.04 1 хв  19.05 1 г  24 хв 
Сезонна 19.08 1 хв  19.09 1 г  28 хв 
Високий 19.12 1 хв  19.13 1 г  32 хв 
Шебелинка 19.18 1 хв  19.19 1 г  38 хв 
Андріївка 19.22 1 хв  19.23 1 г  42 хв 
Донець 19.28 1 хв  19.29 1 г  48 хв 
Слобожанська 19.32 1 хв  19.33 1 г  52 хв 
Занки 19.39 1 хв  19.40 1 г  59 хв 
Будинок Відпочинку 19.42 1 хв  19.43 2 г  2 хв 
Геніївка 19.46 1 хв  19.47 2 г  6 хв 
Зидьки 19.49 1 хв  19.50 2 г  9 хв 
Зміїв 19.56 11 хв  20.07 2 г  16 хв 
Левківка 20.12 1 хв  20.13 2 г  32 хв 
Дружний 20.16 1 хв  20.17 2 г  36 хв 
Аксютівка 20.19 1 хв  20.20 2 г  39 хв 
Звидки 20.25 1 хв  20.26 2 г  45 хв 
Борівська-Південна 20.29 1 хв  20.30 2 г  49 хв 
Васищеве 20.34 1 хв  20.35 2 г  54 хв 
Жихор 20.38 1 хв  20.39 2 г  58 хв 
Удянська 20.43 1 хв  20.44 3 г  3 хв 
Безлюдівка 20.47 1 хв  20.48 3 г  7 хв 
ЕЦ-2 20.52 1 хв  20.53 3 г  12 хв 
Передвузлова 20.56 1 хв  20.57 3 г  16 хв 
Основа 21.02 1 хв  21.03 3 г  22 хв 
Харків-Вантажний 21.07 1 хв  21.08 3 г  27 хв 
Верещаківка-Левадська 21.13 2 хв  21.15 3 г  33 хв 
Харків-Левада 21.20 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6446 Ізюм — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031