У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6450 Коростень — Виступовичі Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6450 сполученням Коростень - Виступовичі відправляється зі станції Коростень о 08.46 і прибуває на станцію Виступовичі о 10.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ковельський парк, Сади, Коростень-Подільський, Сокорики, Бехи, Васьковичі, Ігнатпіль, Садова, Потаповичі, Фосня, Острів, Овруч, Товкачівський, Бережесть, Рудня.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 08.46
Ковельський парк 08.48 1 хв  08.49 2 хв 
Сади 08.52 1 хв  08.53 6 хв 
Коростень-Подільський 08.58 2 хв  09.00 12 хв 
Сокорики 09.05 1 хв  09.06 19 хв 
Бехи 09.14 2 хв  09.16 28 хв 
Васьковичі 09.20 1 хв  09.21 34 хв 
Ігнатпіль 09.29 2 хв  09.31 43 хв 
Садова 09.40 1 хв  09.41 54 хв 
Потаповичі 09.44 1 хв  09.45 58 хв 
Фосня 09.51 1 хв  09.52 1 г  5 хв 
Острів 09.57 1 хв  09.58 1 г  11 хв 
Овруч 10.03 5 хв  10.08 1 г  17 хв 
Товкачівський 10.18 1 хв  10.19 1 г  32 хв 
Бережесть 10.30 1 хв  10.31 1 г  44 хв 
Рудня 10.35 1 хв  10.36 1 г  49 хв 
Виступовичі 10.47 2 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6450 Коростень — Виступовичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728