У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6450 Коростень — Виступовичі Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6450 сполученням Коростень - Виступовичі відправляється зі станції Коростень о 08.46 і прибуває на станцію Виступовичі о 10.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ковельський парк, Сади, Коростень-Подільський, Сокорики, Бехи, Васьковичі, Ігнатпіль, Садова, Потаповичі, Фосня, Острів, Овруч, Товкачівський, Бережесть, Рудня.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 08.46
Ковельський парк 08.48 1 хв  08.49 2 хв 
Сади 08.52 1 хв  08.53 6 хв 
Коростень-Подільський 08.58 2 хв  09.00 12 хв 
Сокорики 09.05 1 хв  09.06 19 хв 
Бехи 09.14 2 хв  09.16 28 хв 
Васьковичі 09.20 1 хв  09.21 34 хв 
Ігнатпіль 09.29 2 хв  09.31 43 хв 
Садова 09.40 1 хв  09.41 54 хв 
Потаповичі 09.44 1 хв  09.45 58 хв 
Фосня 09.51 1 хв  09.52 1 г  5 хв 
Острів 09.57 1 хв  09.58 1 г  11 хв 
Овруч 10.03 5 хв  10.08 1 г  17 хв 
Товкачівський 10.18 1 хв  10.19 1 г  32 хв 
Бережесть 10.30 1 хв  10.31 1 г  44 хв 
Рудня 10.35 1 хв  10.36 1 г  49 хв 
Виступовичі 10.47 2 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6450 Коростень — Виступовичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930