У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6452 Коростень — Бережесть Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Коростень - Бережесть номер 6452 відправляється зі станції Коростень о 20.40 і прибуває на станцію Бережесть о 22.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6452 Коростень - Бережесть пролягає по таким станціям як Ковельський парк, Сади, Коростень-Подільський, Сокорики, Бехи, Васьковичі, Ігнатпіль, Садова, Потаповичі, Фосня, Острів, Овруч, Товкачівський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 20.40
Ковельський парк 20.42 1 хв  20.43 2 хв 
Сади 20.46 1 хв  20.47 6 хв 
Коростень-Подільський 20.52 1 хв  20.53 12 хв 
Сокорики 20.58 1 хв  20.59 18 хв 
Бехи 21.07 1 хв  21.08 27 хв 
Васьковичі 21.12 1 хв  21.13 32 хв 
Ігнатпіль 21.21 1 хв  21.22 41 хв 
Садова 21.31 1 хв  21.32 51 хв 
Потаповичі 21.35 1 хв  21.36 55 хв 
Фосня 21.41 1 хв  21.42 1 г  1 хв 
Острів 21.47 1 хв  21.48 1 г  7 хв 
Овруч 21.54 4 хв  21.58 1 г  14 хв 
Товкачівський 22.08 1 хв  22.09 1 г  28 хв 
Бережесть 22.20 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6452 Коростень — Бережесть можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031