У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6453 Конотоп — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Конотоп - Ніжин номер 6453 відправляється зі станції Конотоп о 17.19 і прибуває на станцію Ніжин о 19.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6453 Конотоп - Ніжин пролягає по таким станціям як Кукілка, Халимонове, Хутір Халимонове, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, 669 Км, Старий Луг, Черемушки, Велика Загорівка, Плиски, Хороше Озеро, Крути, Приостерний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 17.19
Кукілка 17.26 1 хв  17.27 7 хв 
Халимонове 17.35 1 хв  17.36 16 хв 
Хутір Халимонове 17.42 1 хв  17.43 23 хв 
Бахмач-Пас. 17.50 2 хв  17.52 31 хв 
Бахмач-Київський 17.56 1 хв  17.57 37 хв 
669 Км 18.03 1 хв  18.04 44 хв 
Старий Луг 18.08 1 хв  18.09 49 хв 
Черемушки 18.15 1 хв  18.16 56 хв 
Велика Загорівка 18.21 1 хв  18.22 1 г  2 хв 
Плиски 18.30 1 хв  18.31 1 г  11 хв 
Хороше Озеро 18.40 1 хв  18.41 1 г  21 хв 
Крути 18.50 15 хв  19.05 1 г  31 хв 
Приостерний 19.15 1 хв  19.16 1 г  56 хв 
Ніжин 19.28 2 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6453 Конотоп — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728