У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6453 Конотоп — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Конотоп - Ніжин номер 6453 відправляється зі станції Конотоп о 09.55 і прибуває на станцію Ніжин о 11.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6453 Конотоп - Ніжин пролягає по таким станціям як Кукілка, Халимонове, Хутір Халимонове, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, 669 Км, Старий Луг, Черемушки, Велика Загорівка, Плиски, Хороше Озеро, Крути, Приостерний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 09.55
Кукілка 10.02 1 хв  10.03 7 хв 
Халимонове 10.11 1 хв  10.12 16 хв 
Хутір Халимонове 10.18 1 хв  10.19 23 хв 
Бахмач-Пас. 10.26 2 хв  10.28 31 хв 
Бахмач-Київський 10.33 1 хв  10.34 38 хв 
669 Км 10.40 1 хв  10.41 45 хв 
Старий Луг 10.45 1 хв  10.46 50 хв 
Черемушки 10.52 1 хв  10.53 57 хв 
Велика Загорівка 10.58 1 хв  10.59 1 г  3 хв 
Плиски 11.07 1 хв  11.08 1 г  12 хв 
Хороше Озеро 11.18 1 хв  11.19 1 г  23 хв 
Крути 11.28 1 хв  11.29 1 г  33 хв 
Приостерний 11.40 1 хв  11.41 1 г  45 хв 
Ніжин 11.55 2 г 

У розкладі поїзда 6453 Конотоп — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031