У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6453 Конотоп — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6453 сполученням Конотоп - Ніжин відправляється зі станції Конотоп о 13.39 і прибуває на станцію Ніжин о 15.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Куколка, Халимонове, Хутір Халимонове, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, 669 Км, Старий Луг, Черемушки, Велика Загорівка, Плиски, Хороше Озеро, Крути, Приостерний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 13.39
Куколка 13.46 1 хв  13.47 7 хв 
Халимонове 13.55 1 хв  13.56 16 хв 
Хутір Халимонове 14.02 1 хв  14.03 23 хв 
Бахмач-Пас. 14.09 2 хв  14.11 30 хв 
Бахмач-Київський 14.15 1 хв  14.16 36 хв 
669 Км 14.21 1 хв  14.22 42 хв 
Старий Луг 14.25 1 хв  14.26 46 хв 
Черемушки 14.31 1 хв  14.32 52 хв 
Велика Загорівка 14.37 1 хв  14.38 58 хв 
Плиски 14.45 1 хв  14.46 1 г  6 хв 
Хороше Озеро 14.55 1 хв  14.56 1 г  16 хв 
Крути 15.05 1 хв  15.06 1 г  26 хв 
Приостерний 15.15 1 хв  15.16 1 г  36 хв 
Ніжин 15.26 1 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6453 Конотоп — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031