У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6455 Бережесть — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Бережесть - Коростень номер 6455 відправляється зі станції Бережесть о 15.41 і прибуває на станцію Коростень о 17.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6455 Бережесть - Коростень пролягає по таким станціям як Товкачівський, Овруч, Острів, Фосня, Потаповичі, Садова, Ігнатпіль, Васьковичі, Бехи, Сокорики, Коростень-Подільський, Сади, Ковельський парк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бережесть 15.41
Товкачівський 15.54 1 хв  15.55 13 хв 
Овруч 16.05 4 хв  16.09 24 хв 
Острів 16.15 1 хв  16.16 34 хв 
Фосня 16.21 1 хв  16.22 40 хв 
Потаповичі 16.27 1 хв  16.28 46 хв 
Садова 16.31 1 хв  16.32 50 хв 
Ігнатпіль 16.41 2 хв  16.43 1 г 
Васьковичі 16.51 1 хв  16.52 1 г  10 хв 
Бехи 16.56 2 хв  16.58 1 г  15 хв 
Сокорики 17.06 1 хв  17.07 1 г  25 хв 
Коростень-Подільський 17.13 2 хв  17.15 1 г  32 хв 
Сади 17.20 1 хв  17.21 1 г  39 хв 
Ковельський парк 17.24 1 хв  17.25 1 г  43 хв 
Коростень 17.27 1 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6455 Бережесть — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930