У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6455 Виступовичі — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6455 сполученням Виступовичі - Коростень відправляється зі станції Виступовичі о 15.19 і прибуває на станцію Коростень о 17.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рудня, Бережесть, Товкачівський, Овруч, Острів, Фосня, Потаповичі, Садова, Ігнатпіль, Васьковичі, Бехи, Сокорики, Коростень-Подільський, Сади, Ковельський парк.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Виступовичі 15.19
Рудня 15.30 1 хв  15.31 11 хв 
Бережесть 15.40 1 хв  15.41 21 хв 
Товкачівський 15.54 1 хв  15.55 35 хв 
Овруч 16.05 4 хв  16.09 46 хв 
Острів 16.15 1 хв  16.16 56 хв 
Фосня 16.21 1 хв  16.22 1 г  2 хв 
Потаповичі 16.27 1 хв  16.28 1 г  8 хв 
Садова 16.31 1 хв  16.32 1 г  12 хв 
Ігнатпіль 16.41 2 хв  16.43 1 г  22 хв 
Васьковичі 16.51 1 хв  16.52 1 г  32 хв 
Бехи 16.56 2 хв  16.58 1 г  37 хв 
Сокорики 17.06 1 хв  17.07 1 г  47 хв 
Коростень-Подільський 17.13 2 хв  17.15 1 г  54 хв 
Сади 17.20 1 хв  17.21 2 г  1 хв 
Ковельський парк 17.24 1 хв  17.25 2 г  5 хв 
Коростень 17.27 2 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6455 Виступовичі — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728