У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6465 Коростень — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6465 сполученням Коростень - Житомир відправляється зі станції Коростень о 20.30 і прибуває на станцію Житомир о 22.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Коростень-Житомирський, Чолівка, Білошиці, Ушомир, Лісівщина, Красносілка, Нова Борова, Фасова, Галинівка, Топорище, Андріївка, Горбаші, Строковиці.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 20.30
Коростень-Житомирський 20.38 1 хв  20.39 8 хв 
Чолівка 20.43 1 хв  20.44 13 хв 
Білошиці 20.52 1 хв  20.53 22 хв 
Ушомир 20.59 1 хв  21.00 29 хв 
Лісівщина 21.08 1 хв  21.09 38 хв 
Красносілка 21.14 1 хв  21.15 44 хв 
Нова Борова 21.25 2 хв  21.27 55 хв 
Фасова 21.38 1 хв  21.39 1 г  8 хв 
Галинівка 21.45 1 хв  21.46 1 г  15 хв 
Топорище 21.52 1 хв  21.53 1 г  22 хв 
Андріївка 21.58 1 хв  21.59 1 г  28 хв 
Горбаші 22.05 2 хв  22.07 1 г  35 хв 
Строковиці 22.18 1 хв  22.19 1 г  48 хв 
Житомир 22.34 2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6465 Коростень — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728