У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6471 Нікополь — Кривий Ріг Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Нікополь - Кривий Ріг номер 6471 відправляється зі станції Нікополь о 04.58 і прибуває на станцію Кривий Ріг о 07.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6471 Нікополь - Кривий Ріг пролягає по таким станціям як Нікопольбуд, 86 Км, 83 Км, 79 Км, Чортомлик, 71 Км, Підстепне, Тік, 47 Км, Апостолове, 29 Км, Нива-Трудова, Радушна, Батуринська, Лісозахисна, Новоблочна, Кривий Ріг-Головний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Нікополь 04.58
Нікопольбуд 05.10 1 хв  05.11 12 хв 
86 Км 05.15 1 хв  05.16 17 хв 
83 Км 05.21 1 хв  05.22 23 хв 
79 Км 05.27 1 хв  05.28 29 хв 
Чортомлик 05.31 1 хв  05.32 33 хв 
71 Км 05.40 1 хв  05.41 42 хв 
Підстепне 05.48 1 хв  05.49 50 хв 
Тік 05.59 1 хв  06.00 1 г  1 хв 
47 Км 06.12 1 хв  06.13 1 г  14 хв 
Апостолове 06.24 3 хв  06.27 1 г  26 хв 
29 Км 06.37 1 хв  06.38 1 г  39 хв 
Нива-Трудова 06.43 1 хв  06.44 1 г  45 хв 
Радушна 06.56 1 хв  06.57 1 г  58 хв 
Батуринська 07.05 1 хв  07.06 2 г  7 хв 
Лісозахисна 07.13 1 хв  07.14 2 г  15 хв 
Новоблочна 07.20 1 хв  07.21 2 г  22 хв 
Кривий Ріг-Головний 07.33 5 хв  07.38 2 г  35 хв 
Кривий Ріг 07.48 2 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6471 Нікополь — Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930