У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6471 Нікополь — Кривий Ріг Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6471 сполученням Нікополь - Кривий Ріг відправляється зі станції Нікополь о 04.58 і прибуває на станцію Кривий Ріг о 07.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нікопольбуд, 86 Км, 83 Км, 79 Км, Чортомлик, 71 Км, Підстепне, Тік, 47 Км, Апостолове, 29 Км, Нива-Трудова, Радушна, Батуринська, Лісозахисна, Новоблочна, Кривий Ріг-Головний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Нікополь 04.58
Нікопольбуд 05.10 1 хв  05.11 12 хв 
86 Км 05.15 1 хв  05.16 17 хв 
83 Км 05.21 1 хв  05.22 23 хв 
79 Км 05.27 1 хв  05.28 29 хв 
Чортомлик 05.31 1 хв  05.32 33 хв 
71 Км 05.40 1 хв  05.41 42 хв 
Підстепне 05.48 1 хв  05.49 50 хв 
Тік 05.59 1 хв  06.00 1 г  1 хв 
47 Км 06.12 1 хв  06.13 1 г  14 хв 
Апостолове 06.24 3 хв  06.27 1 г  26 хв 
29 Км 06.37 1 хв  06.38 1 г  39 хв 
Нива-Трудова 06.43 1 хв  06.44 1 г  45 хв 
Радушна 06.56 1 хв  06.57 1 г  58 хв 
Батуринська 07.05 1 хв  07.06 2 г  7 хв 
Лісозахисна 07.13 1 хв  07.14 2 г  15 хв 
Новоблочна 07.20 1 хв  07.21 2 г  22 хв 
Кривий Ріг-Головний 07.33 5 хв  07.38 2 г  35 хв 
Кривий Ріг 07.48 2 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6471 Нікополь — Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728