У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6472-6471 Коломия — Вадул-Сірет Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6472-6471 сполученням Коломия - Вадул-Сірет відправляється зі станції Коломия о 05.12 і прибуває на станцію Вадул-Сірет о 10.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Замулинці, Заболотів, Вовчківці, Прутівка, Завалля, Лужани, Чернівці-Північна, Чернівці Південна, Космин, Великий Кучурів, Червона Діброва, Глибока-Буковинська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 05.12
Матіївці 05.22 2 хв  05.24 10 хв 
Замулинці 05.29 1 хв  05.30 17 хв 
Борщів 05.36 1 хв  05.37 24 хв 
Заболотів 05.43 2 хв  05.45 31 хв 
Олешків 05.50 1 хв  05.51 38 хв 
Вовчківці 05.55 1 хв  05.56 43 хв 
Видинів 06.02 4 хв  06.06 50 хв 
Прутівка 06.11 1 хв  06.12 59 хв 
Снятин 06.18 2 хв  06.20 1 г  6 хв 
Завалля 06.30 7 хв  06.37 1 г  18 хв 
Неполоківці 06.44 2 хв  06.46 1 г  32 хв 
Лужани 06.56 3 хв  06.59 1 г  44 хв 
Мамаєвці 07.07 1 хв  07.08 1 г  55 хв 
Чернівці-Північна 07.18 2 хв  07.20 2 г  6 хв 
Чернівці 07.25 55 хв  08.20 2 г  13 хв 
Чернівці Південна 08.37 2 хв  08.39 3 г  25 хв 
Чагор 08.46 1 хв  08.47 3 г  34 хв 
Космин 08.54 1 хв  08.55 3 г  42 хв 
Волока 09.02 2 хв  09.04 3 г  50 хв 
Великий Кучурів 09.09 2 хв  09.11 3 г  57 хв 
Тисівці 09.18 1 хв  09.19 4 г  6 хв 
Червона Діброва 09.26 1 хв  09.27 4 г  14 хв 
Вапнярки 09.32 1 хв  09.33 4 г  20 хв 
Глибока-Буковинська 09.51 2 хв  09.53 4 г  39 хв 
Вадул-Сірет 10.03 4 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6472-6471 Коломия — Вадул-Сірет можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31