У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6472-6471 Коломия — Вадул-Сірет Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6472-6471 сполученням Коломия - Вадул-Сірет відправляється зі станції Коломия о 05.12 і прибуває на станцію Вадул-Сірет о 10.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Замулинці, Заболотів, Вовчківці, Прутівка, Завалля, Лужани, Чернівці-Північна, Чернівці Південна, Космин, Великий Кучурів, Червона Діброва, Глибока-Буковинська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 05.12
Матіївці 05.22 2 хв  05.24 10 хв 
Замулинці 05.29 1 хв  05.30 17 хв 
Борщів 05.36 1 хв  05.37 24 хв 
Заболотів 05.43 2 хв  05.45 31 хв 
Олешків 05.50 1 хв  05.51 38 хв 
Вовчківці 05.55 1 хв  05.56 43 хв 
Видинів 06.02 4 хв  06.06 50 хв 
Прутівка 06.11 1 хв  06.12 59 хв 
Снятин 06.18 2 хв  06.20 1 г  6 хв 
Завалля 06.30 7 хв  06.37 1 г  18 хв 
Неполоківці 06.44 2 хв  06.46 1 г  32 хв 
Лужани 06.56 3 хв  06.59 1 г  44 хв 
Мамаєвці 07.07 1 хв  07.08 1 г  55 хв 
Чернівці-Північна 07.18 2 хв  07.20 2 г  6 хв 
Чернівці 07.25 55 хв  08.20 2 г  13 хв 
Чернівці Південна 08.37 2 хв  08.39 3 г  25 хв 
Чагор 08.46 1 хв  08.47 3 г  34 хв 
Космин 08.54 1 хв  08.55 3 г  42 хв 
Волока 09.02 2 хв  09.04 3 г  50 хв 
Великий Кучурів 09.09 2 хв  09.11 3 г  57 хв 
Тисівці 09.18 1 хв  09.19 4 г  6 хв 
Червона Діброва 09.26 1 хв  09.27 4 г  14 хв 
Вапнярки 09.32 1 хв  09.33 4 г  20 хв 
Глибока-Буковинська 09.51 2 хв  09.53 4 г  39 хв 
Вадул-Сірет 10.03 4 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6472-6471 Коломия — Вадул-Сірет можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031