У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6472-6471 Коломия — Вадул-Сірет Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Коломия - Вадул-Сірет номер 6472-6471 відправляється зі станції Коломия о 05.12 і прибуває на станцію Вадул-Сірет о 10.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6472-6471 Коломия - Вадул-Сірет пролягає по таким станціям як Замулинці, Заболотів, Вовчківці, Прутівка, Завалля, Лужани, Чернівці-Північна, Чернівці Південна, Космин, Великий Кучурів, Червона Діброва, Глибока-Буковинська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 05.12
Матіївці 05.22 2 хв  05.24 10 хв 
Замулинці 05.29 1 хв  05.30 17 хв 
Борщів 05.36 1 хв  05.37 24 хв 
Заболотів 05.43 2 хв  05.45 31 хв 
Олешків 05.50 1 хв  05.51 38 хв 
Вовчківці 05.55 1 хв  05.56 43 хв 
Видинів 06.02 4 хв  06.06 50 хв 
Прутівка 06.11 1 хв  06.12 59 хв 
Снятин 06.18 2 хв  06.20 1 г  6 хв 
Завалля 06.30 7 хв  06.37 1 г  18 хв 
Неполоківці 06.44 2 хв  06.46 1 г  32 хв 
Лужани 06.56 2 хв  06.58 1 г  44 хв 
Мамаєвці 07.06 1 хв  07.07 1 г  54 хв 
Чернівці-Північна 07.18 2 хв  07.20 2 г  6 хв 
Чернівці 07.25 1 г 08.25 2 г  13 хв 
Чернівці Південна 08.42 2 хв  08.44 3 г  30 хв 
Чагор 08.51 1 хв  08.52 3 г  39 хв 
Космин 08.59 1 хв  09.00 3 г  47 хв 
Волока 09.07 2 хв  09.09 3 г  55 хв 
Великий Кучурів 09.14 2 хв  09.16 4 г  2 хв 
Тисівці 09.23 1 хв  09.24 4 г  11 хв 
Червона Діброва 09.31 1 хв  09.32 4 г  19 хв 
Вапнярки 09.37 1 хв  09.38 4 г  25 хв 
Глибока-Буковинська 09.56 2 хв  09.58 4 г  44 хв 
Вадул-Сірет 10.08 4 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6472-6471 Коломия — Вадул-Сірет можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930