У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6472-6471 Вадул-Сірет — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6472-6471 сполученням Вадул-Сірет - Коломия відправляється зі станції Вадул-Сірет о 16.10 і прибуває на станцію Коломия о 19.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Вапнярки, Тисівці, Волока, Чагор, Чернівці, Мамаєвці, Неполоківці, Снятин, Видинів, Олешків, Борщів, Матіївці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вадул-Сірет 16.10
Глибока-Буковинська 16.21 2 хв  16.23 11 хв 
Вапнярки 16.32 1 хв  16.33 22 хв 
Червона Діброва 16.37 1 хв  16.38 27 хв 
Тисівці 16.43 1 хв  16.44 33 хв 
Великий Кучурів 16.51 2 хв  16.53 41 хв 
Волока 17.00 1 хв  17.01 50 хв 
Космин 17.06 1 хв  17.07 56 хв 
Чагор 17.13 1 хв  17.14 1 г  3 хв 
Чернівці Південна 17.22 2 хв  17.24 1 г  12 хв 
Чернівці 17.35 15 хв  17.50 1 г  25 хв 
Чернівці-Північна 17.55 2 хв  17.57 1 г  45 хв 
Мамаєвці 18.06 2 хв  18.08 1 г  56 хв 
Лужани 18.14 2 хв  18.16 2 г  4 хв 
Неполоківці 18.27 2 хв  18.29 2 г  17 хв 
Завалля 18.35 2 хв  18.37 2 г  25 хв 
Снятин 18.45 2 хв  18.47 2 г  35 хв 
Прутівка 18.52 1 хв  18.53 2 г  42 хв 
Видинів 18.59 2 хв  19.01 2 г  49 хв 
Вовчківці 19.06 1 хв  19.07 2 г  56 хв 
Олешків 19.12 1 хв  19.13 3 г  2 хв 
Заболотів 19.18 2 хв  19.20 3 г  8 хв 
Борщів 19.26 1 хв  19.27 3 г  16 хв 
Замулинці 19.32 1 хв  19.33 3 г  22 хв 
Матіївці 19.38 2 хв  19.40 3 г  28 хв 
Коломия 19.51 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6472-6471 Вадул-Сірет — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31