У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6472-6471 Вадул-Сірет — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6472-6471 сполученням Вадул-Сірет - Коломия відправляється зі станції Вадул-Сірет о 16.10 і прибуває на станцію Коломия о 19.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Вапнярки, Тисівці, Волока, Чагор, Чернівці, Мамаєвці, Неполоківці, Снятин, Видинів, Олешків, Борщів, Матіївці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вадул-Сірет 16.10
Глибока-Буковинська 16.21 2 хв  16.23 11 хв 
Вапнярки 16.32 1 хв  16.33 22 хв 
Червона Діброва 16.37 1 хв  16.38 27 хв 
Тисівці 16.43 1 хв  16.44 33 хв 
Великий Кучурів 16.51 2 хв  16.53 41 хв 
Волока 17.00 1 хв  17.01 50 хв 
Космин 17.06 1 хв  17.07 56 хв 
Чагор 17.13 1 хв  17.14 1 г  3 хв 
Чернівці Південна 17.22 2 хв  17.24 1 г  12 хв 
Чернівці 17.35 15 хв  17.50 1 г  25 хв 
Чернівці-Північна 17.55 2 хв  17.57 1 г  45 хв 
Мамаєвці 18.06 2 хв  18.08 1 г  56 хв 
Лужани 18.14 2 хв  18.16 2 г  4 хв 
Неполоківці 18.27 2 хв  18.29 2 г  17 хв 
Завалля 18.35 2 хв  18.37 2 г  25 хв 
Снятин 18.45 2 хв  18.47 2 г  35 хв 
Прутівка 18.52 1 хв  18.53 2 г  42 хв 
Видинів 18.59 2 хв  19.01 2 г  49 хв 
Вовчківці 19.06 1 хв  19.07 2 г  56 хв 
Олешків 19.12 1 хв  19.13 3 г  2 хв 
Заболотів 19.18 2 хв  19.20 3 г  8 хв 
Борщів 19.26 1 хв  19.27 3 г  16 хв 
Замулинці 19.32 1 хв  19.33 3 г  22 хв 
Матіївці 19.38 2 хв  19.40 3 г  28 хв 
Коломия 19.51 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6472-6471 Вадул-Сірет — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728