У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6472-6471 Вадул-Сірет — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6472-6471 сполученням Вадул-Сірет - Коломия відправляється зі станції Вадул-Сірет о 16.10 і прибуває на станцію Коломия о 19.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Вапнярки, Тисівці, Волока, Чагор, Чернівці, Мамаєвці, Неполоківці, Снятин, Видинів, Олешків, Борщів, Матіївці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вадул-Сірет 16.10
Глибока-Буковинська 16.21 2 хв  16.23 11 хв 
Вапнярки 16.32 1 хв  16.33 22 хв 
Червона Діброва 16.37 1 хв  16.38 27 хв 
Тисівці 16.43 1 хв  16.44 33 хв 
Великий Кучурів 16.51 2 хв  16.53 41 хв 
Волока 17.00 1 хв  17.01 50 хв 
Космин 17.06 1 хв  17.07 56 хв 
Чагор 17.13 1 хв  17.14 1 г  3 хв 
Чернівці Південна 17.22 2 хв  17.24 1 г  12 хв 
Чернівці 17.35 15 хв  17.50 1 г  25 хв 
Чернівці-Північна 17.55 2 хв  17.57 1 г  45 хв 
Мамаєвці 18.06 2 хв  18.08 1 г  56 хв 
Лужани 18.14 2 хв  18.16 2 г  4 хв 
Неполоківці 18.27 2 хв  18.29 2 г  17 хв 
Завалля 18.35 2 хв  18.37 2 г  25 хв 
Снятин 18.45 2 хв  18.47 2 г  35 хв 
Прутівка 18.52 1 хв  18.53 2 г  42 хв 
Видинів 18.59 2 хв  19.01 2 г  49 хв 
Вовчківці 19.06 1 хв  19.07 2 г  56 хв 
Олешків 19.12 1 хв  19.13 3 г  2 хв 
Заболотів 19.18 2 хв  19.20 3 г  8 хв 
Борщів 19.26 1 хв  19.27 3 г  16 хв 
Замулинці 19.32 1 хв  19.33 3 г  22 хв 
Матіївці 19.38 2 хв  19.40 3 г  28 хв 
Коломия 19.51 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6472-6471 Вадул-Сірет — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031