У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6476 Кривий Ріг-Головний — Нікополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6476 сполученням Кривий Ріг-Головний - Нікополь відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 17.15 і прибуває на станцію Нікополь о 19.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Новоблочна, Лісозахисна, Батуринська, Радушна, Нива-Трудова, 29 Км, Апостолове, 47 Км, Тік, Підстепне, 71 Км, Чортомлик, 79 Км, 83 Км, 86 Км, Нікопольбуд.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 17.15
Новоблочна 17.22 1 хв  17.23 7 хв 
Лісозахисна 17.27 1 хв  17.28 12 хв 
Батуринська 17.34 1 хв  17.35 19 хв 
Радушна 17.42 1 хв  17.43 27 хв 
Нива-Трудова 17.55 1 хв  17.56 40 хв 
29 Км 18.00 1 хв  18.00 45 хв 
Апостолове 18.13 3 хв  18.16 58 хв 
47 Км 18.27 1 хв  18.28 1 г  12 хв 
Тік 18.39 1 хв  18.40 1 г  24 хв 
Підстепне 18.50 1 хв  18.51 1 г  35 хв 
71 Км 18.56 1 хв  18.57 1 г  41 хв 
Чортомлик 19.06 1 хв  19.07 1 г  51 хв 
79 Км 19.11 1 хв  19.12 1 г  56 хв 
83 Км 19.17 1 хв  19.18 2 г  2 хв 
86 Км 19.22 1 хв  19.23 2 г  7 хв 
Нікопольбуд 19.30 1 хв  19.31 2 г  15 хв 
Нікополь 19.46 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6476 Кривий Ріг-Головний — Нікополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930