У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6476 Кривий Ріг-Головний — Нікополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6476 сполученням Кривий Ріг-Головний - Нікополь відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 17.15 і прибуває на станцію Нікополь о 19.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Новоблочна, Лісозахисна, Батуринська, Радушна, Нива-Трудова, 29 Км, Апостолове, 47 Км, Тік, Підстепне, 71 Км, Чортомлик, 79 Км, 83 Км, 86 Км, Нікопольбуд.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 17.15
Новоблочна 17.22 1 хв  17.23 7 хв 
Лісозахисна 17.27 1 хв  17.28 12 хв 
Батуринська 17.34 1 хв  17.35 19 хв 
Радушна 17.42 1 хв  17.43 27 хв 
Нива-Трудова 17.55 1 хв  17.56 40 хв 
29 Км 18.00 1 хв  18.00 45 хв 
Апостолове 18.13 3 хв  18.16 58 хв 
47 Км 18.27 1 хв  18.28 1 г  12 хв 
Тік 18.39 1 хв  18.40 1 г  24 хв 
Підстепне 18.50 1 хв  18.51 1 г  35 хв 
71 Км 18.56 1 хв  18.57 1 г  41 хв 
Чортомлик 19.06 1 хв  19.07 1 г  51 хв 
79 Км 19.11 1 хв  19.12 1 г  56 хв 
83 Км 19.17 1 хв  19.18 2 г  2 хв 
86 Км 19.22 1 хв  19.23 2 г  7 хв 
Нікопольбуд 19.30 1 хв  19.31 2 г  15 хв 
Нікополь 19.46 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6476 Кривий Ріг-Головний — Нікополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930