У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6479 Нікополь — Кривий Ріг-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6479 сполученням Нікополь - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Нікополь о 17.54 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 20.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нікопольбуд, 86 Км, 83 Км, 79 Км, Чортомлик, 71 Км, Підстепне, Тік, 47 Км, Апостолове, 29 Км, Нива-Трудова, Радушна, Батуринська, Лісозахисна, Новоблочна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Нікополь 17.54
Нікопольбуд 18.04 1 хв  18.05 10 хв 
86 Км 18.09 1 хв  18.10 15 хв 
83 Км 18.15 1 хв  18.16 21 хв 
79 Км 18.21 1 хв  18.22 27 хв 
Чортомлик 18.25 1 хв  18.26 31 хв 
71 Км 18.34 1 хв  18.35 40 хв 
Підстепне 18.40 1 хв  18.41 46 хв 
Тік 18.51 1 хв  18.52 57 хв 
47 Км 19.02 1 хв  19.03 1 г  8 хв 
Апостолове 19.13 2 хв  19.15 1 г  19 хв 
29 Км 19.25 1 хв  19.26 1 г  31 хв 
Нива-Трудова 19.31 1 хв  19.32 1 г  37 хв 
Радушна 19.44 1 хв  19.45 1 г  50 хв 
Батуринська 19.52 1 хв  19.53 1 г  58 хв 
Лісозахисна 19.58 1 хв  19.59 2 г  4 хв 
Новоблочна 20.03 1 хв  20.04 2 г  9 хв 
Кривий Ріг-Головний 20.13 2 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6479 Нікополь — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031