У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6479 Нікополь — Кривий Ріг-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6479 сполученням Нікополь - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Нікополь о 17.54 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 20.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нікопольбуд, 86 Км, 83 Км, 79 Км, Чортомлик, 71 Км, Підстепне, Тік, 47 Км, Апостолове, 29 Км, Нива-Трудова, Радушна, Батуринська, Лісозахисна, Новоблочна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Нікополь 17.54
Нікопольбуд 18.04 1 хв  18.05 10 хв 
86 Км 18.09 1 хв  18.10 15 хв 
83 Км 18.15 1 хв  18.16 21 хв 
79 Км 18.21 1 хв  18.22 27 хв 
Чортомлик 18.25 1 хв  18.26 31 хв 
71 Км 18.34 1 хв  18.35 40 хв 
Підстепне 18.40 1 хв  18.41 46 хв 
Тік 18.51 1 хв  18.52 57 хв 
47 Км 19.02 1 хв  19.03 1 г  8 хв 
Апостолове 19.13 2 хв  19.15 1 г  19 хв 
29 Км 19.25 1 хв  19.26 1 г  31 хв 
Нива-Трудова 19.31 1 хв  19.32 1 г  37 хв 
Радушна 19.44 1 хв  19.45 1 г  50 хв 
Батуринська 19.52 1 хв  19.53 1 г  58 хв 
Лісозахисна 19.58 1 хв  19.59 2 г  4 хв 
Новоблочна 20.03 1 хв  20.04 2 г  9 хв 
Кривий Ріг-Головний 20.13 2 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6479 Нікополь — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930