У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6481 Куп'янськ-Вузловий — Святогірськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6481 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Святогірськ відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 08.40 і прибуває на станцію Святогірськ о 10.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 8 Км, Скоросний, Сенькове, Колгоспна, 34 Км, Підлиманська, Радьківські Піски, Рубці, Тропа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 08.40
Ковшарівка 08.45 1 хв  08.46 5 хв 
8 Км 08.50 1 хв  08.51 10 хв 
Глушківка 08.54 1 хв  08.55 14 хв 
Скоросний 09.00 1 хв  09.01 20 хв 
16 Км 09.05 1 хв  09.06 25 хв 
Сенькове 09.09 1 хв  09.10 29 хв 
23 Км 09.15 1 хв  09.16 35 хв 
Колгоспна 09.19 1 хв  09.20 39 хв 
Платонівка 09.26 1 хв  09.27 46 хв 
34 Км 09.32 1 хв  09.33 52 хв 
Переддонбасівська 09.37 1 хв  09.38 57 хв 
Підлиманська 09.42 1 хв  09.43 1 г  2 хв 
45 Км 09.48 1 хв  09.49 1 г  8 хв 
Радьківські Піски 09.55 1 хв  09.56 1 г  15 хв 
Овочева 10.04 1 хв  10.05 1 г  24 хв 
Рубці 10.09 1 хв  10.10 1 г  29 хв 
Яцька 10.14 1 хв  10.15 1 г  34 хв 
Тропа 10.21 1 хв  10.22 1 г  41 хв 
Святогірськ 10.35 1 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6481 Куп'янськ-Вузловий — Святогірськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031