У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6481 Куп'янськ-Вузловий — Святогірськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6481 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Святогірськ відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 08.40 і прибуває на станцію Святогірськ о 10.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 8 Км, Скоросний, Сенькове, Колгоспна, 34 Км, Підлиманська, Радьківські Піски, Рубці, Тропа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 08.40
Ковшарівка 08.45 1 хв  08.46 5 хв 
8 Км 08.50 1 хв  08.51 10 хв 
Глушківка 08.54 1 хв  08.55 14 хв 
Скоросний 09.00 1 хв  09.01 20 хв 
16 Км 09.05 1 хв  09.06 25 хв 
Сенькове 09.09 1 хв  09.10 29 хв 
23 Км 09.15 1 хв  09.16 35 хв 
Колгоспна 09.19 1 хв  09.20 39 хв 
Платонівка 09.26 1 хв  09.27 46 хв 
34 Км 09.32 1 хв  09.33 52 хв 
Переддонбасівська 09.37 1 хв  09.38 57 хв 
Підлиманська 09.42 1 хв  09.43 1 г  2 хв 
45 Км 09.48 1 хв  09.49 1 г  8 хв 
Радьківські Піски 09.55 1 хв  09.56 1 г  15 хв 
Овочева 10.04 1 хв  10.05 1 г  24 хв 
Рубці 10.09 1 хв  10.10 1 г  29 хв 
Яцька 10.14 1 хв  10.15 1 г  34 хв 
Тропа 10.21 1 хв  10.22 1 г  41 хв 
Святогірськ 10.35 1 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6481 Куп'янськ-Вузловий — Святогірськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930