У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6484 Олевськ — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6484 сполученням Олевськ - Коростень відправляється зі станції Олевськ о 15.15 і прибуває на станцію Коростень о 17.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Тепениця, Пояски, Рудня-Радовельська, Діброва-Олевська, Нові Білокоровичі, Білокоровичі, Малий Дивлин, Дивлин, Путиловичі, Кремне, Красностав, Лугини, Великий Ліс, Клочки, Купище, Кожухівка, Чигирі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Олевськ 15.15
Тепениця 15.24 1 хв  15.25 9 хв 
Пояски 15.34 1 хв  15.35 19 хв 
Рудня-Радовельська 15.44 1 хв  15.45 29 хв 
Діброва-Олевська 15.56 1 хв  15.57 41 хв 
Нові Білокоровичі 16.04 1 хв  16.05 49 хв 
Білокоровичі 16.10 1 хв  16.11 55 хв 
Малий Дивлин 16.17 1 хв  16.18 1 г  2 хв 
Дивлин 16.22 1 хв  16.23 1 г  7 хв 
Путиловичі 16.28 1 хв  16.29 1 г  13 хв 
Кремне 16.34 1 хв  16.35 1 г  19 хв 
Красностав 16.41 1 хв  16.42 1 г  26 хв 
Лугини 16.48 2 хв  16.50 1 г  33 хв 
Великий Ліс 16.55 1 хв  16.56 1 г  40 хв 
Клочки 17.02 1 хв  17.03 1 г  47 хв 
Купище 17.07 1 хв  17.08 1 г  52 хв 
Кожухівка 17.14 1 хв  17.15 1 г  59 хв 
Чигирі 17.18 1 хв  17.19 2 г  3 хв 
Коростень 17.27 2 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6484 Олевськ — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728