У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6484 Олевськ — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6484 сполученням Олевськ - Коростень відправляється зі станції Олевськ о 15.15 і прибуває на станцію Коростень о 17.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Тепениця, Пояски, Рудня-Радовельська, Діброва-Олевська, Нові Білокоровичі, Білокоровичі, Малий Дивлин, Дивлин, Путиловичі, Кремне, Красностав, Лугини, Великий Ліс, Клочки, Купище, Кожухівка, Чигирі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Олевськ 15.15
Тепениця 15.24 1 хв  15.25 9 хв 
Пояски 15.34 1 хв  15.35 19 хв 
Рудня-Радовельська 15.44 1 хв  15.45 29 хв 
Діброва-Олевська 15.56 1 хв  15.57 41 хв 
Нові Білокоровичі 16.04 1 хв  16.05 49 хв 
Білокоровичі 16.10 1 хв  16.11 55 хв 
Малий Дивлин 16.17 1 хв  16.18 1 г  2 хв 
Дивлин 16.22 1 хв  16.23 1 г  7 хв 
Путиловичі 16.28 1 хв  16.29 1 г  13 хв 
Кремне 16.34 1 хв  16.35 1 г  19 хв 
Красностав 16.41 1 хв  16.42 1 г  26 хв 
Лугини 16.48 2 хв  16.50 1 г  33 хв 
Великий Ліс 16.55 1 хв  16.56 1 г  40 хв 
Клочки 17.02 1 хв  17.03 1 г  47 хв 
Купище 17.07 1 хв  17.08 1 г  52 хв 
Кожухівка 17.14 1 хв  17.15 1 г  59 хв 
Чигирі 17.18 1 хв  17.19 2 г  3 хв 
Коростень 17.27 2 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6484 Олевськ — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031