У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6485 Коростень — Олевськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6485 сполученням Коростень - Олевськ відправляється зі станції Коростень о 20.26 і прибуває на станцію Олевськ о 22.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чигирі, Кожухівка, Купище, Клочки, Великий Ліс, Лугини, Красностав, Кремне, Путиловичі, Дивлин, Малий Дивлин, Білокоровичі, Нові Білокоровичі, Діброва-Олевська, Рудня-Радовельська, Пояски, Тепениця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 20.26
Чигирі 20.34 1 хв  20.35 8 хв 
Кожухівка 20.38 1 хв  20.39 12 хв 
Купище 20.44 1 хв  20.45 18 хв 
Клочки 20.49 1 хв  20.50 23 хв 
Великий Ліс 20.56 1 хв  20.57 30 хв 
Лугини 21.02 1 хв  21.03 36 хв 
Красностав 21.09 1 хв  21.10 43 хв 
Кремне 21.17 1 хв  21.18 51 хв 
Путиловичі 21.22 1 хв  21.23 56 хв 
Дивлин 21.28 1 хв  21.29 1 г  2 хв 
Малий Дивлин 21.33 1 хв  21.34 1 г  7 хв 
Білокоровичі 21.41 1 хв  21.42 1 г  15 хв 
Нові Білокоровичі 21.47 1 хв  21.48 1 г  21 хв 
Діброва-Олевська 21.55 1 хв  21.56 1 г  29 хв 
Рудня-Радовельська 22.06 1 хв  22.07 1 г  40 хв 
Пояски 22.16 1 хв  22.17 1 г  50 хв 
Тепениця 22.25 1 хв  22.26 1 г  59 хв 
Олевськ 22.35 2 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6485 Коростень — Олевськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728