У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6485 Коростень — Олевськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Коростень - Олевськ номер 6485 відправляється зі станції Коростень о 20.26 і прибуває на станцію Олевськ о 22.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6485 Коростень - Олевськ пролягає по таким станціям як Чигирі, Кожухівка, Купище, Клочки, Великий Ліс, Лугини, Красностав, Кремне, Путиловичі, Дивлин, Малий Дивлин, Білокоровичі, Нові Білокоровичі, Діброва-Олевська, Рудня-Радовельська, Пояски, Тепениця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 20.26
Чигирі 20.34 1 хв  20.35 8 хв 
Кожухівка 20.38 1 хв  20.39 12 хв 
Купище 20.44 1 хв  20.45 18 хв 
Клочки 20.49 1 хв  20.50 23 хв 
Великий Ліс 20.56 1 хв  20.57 30 хв 
Лугини 21.02 1 хв  21.03 36 хв 
Красностав 21.09 1 хв  21.10 43 хв 
Кремне 21.17 1 хв  21.18 51 хв 
Путиловичі 21.22 1 хв  21.23 56 хв 
Дивлин 21.28 1 хв  21.29 1 г  2 хв 
Малий Дивлин 21.33 1 хв  21.34 1 г  7 хв 
Білокоровичі 21.41 1 хв  21.42 1 г  15 хв 
Нові Білокоровичі 21.47 1 хв  21.48 1 г  21 хв 
Діброва-Олевська 21.55 1 хв  21.56 1 г  29 хв 
Рудня-Радовельська 22.06 1 хв  22.07 1 г  40 хв 
Пояски 22.16 1 хв  22.17 1 г  50 хв 
Тепениця 22.25 1 хв  22.26 1 г  59 хв 
Олевськ 22.35 2 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6485 Коростень — Олевськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930