У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6485 Мануїлівка — Луганськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Мануїлівка - Луганськ номер 6485 відправляється зі станції Мануїлівка о 11.11 і прибуває на станцію Луганськ о 12.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6485 Мануїлівка - Луганськ пролягає по таким станціям як Кипуча, Комунарськ, Церковний, Слов'яносербськ, Лотикове, Родакове, 61 Км, Мілова, Олександрівка, Технікум, Ім. Кашпарова, РЕП.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мануїлівка 11.11
Кипуча 11.21 2 хв  11.23 10 хв 
Комунарськ 11.35 2 хв  11.37 24 хв 
Церковний 11.47 1 хв  11.48 36 хв 
Слов'яносербськ 11.56 2 хв  11.58 45 хв 
Лотикове 12.02 1 хв  12.03 51 хв 
Родакове 12.11 2 хв  12.13 1 г 
61 Км 12.19 1 хв  12.20 1 г  8 хв 
Мілова 12.28 2 хв  12.30 1 г  17 хв 
Олександрівка 12.33 1 хв  12.34 1 г  22 хв 
Технікум 12.39 1 хв  12.40 1 г  28 хв 
Ім. Кашпарова 12.43 1 хв  12.44 1 г  32 хв 
РЕП 12.48 1 хв  12.49 1 г  37 хв 
Луганськ 12.54 1 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6485 Мануїлівка — Луганськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728