У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6486 Святогірськ — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6486 сполученням Святогірськ - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Святогірськ о 17.10 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 19.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Яцька, Овочева, 45 Км, Переддонбасівська, Платонівка, 23 Км, 16 Км, Глушківка, Ковшарівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святогірськ 17.10
Тропа 17.23 1 хв  17.24 13 хв 
Яцька 17.28 1 хв  17.29 18 хв 
Рубці 17.34 1 хв  17.35 24 хв 
Овочева 17.39 1 хв  17.40 29 хв 
Радьківські Піски 17.49 1 хв  17.50 39 хв 
45 Км 17.55 1 хв  17.56 45 хв 
Підлиманська 18.00 1 хв  18.01 50 хв 
Переддонбасівська 18.05 1 хв  18.06 55 хв 
34 Км 18.09 1 хв  18.10 59 хв 
Платонівка 18.14 1 хв  18.15 1 г  4 хв 
Колгоспна 18.20 1 хв  18.21 1 г  10 хв 
23 Км 18.24 1 хв  18.25 1 г  14 хв 
Сенькове 18.30 1 хв  18.31 1 г  20 хв 
16 Км 18.34 1 хв  18.35 1 г  24 хв 
Скоросний 18.39 1 хв  18.40 1 г  29 хв 
Глушківка 18.44 1 хв  18.45 1 г  34 хв 
8 Км 18.48 1 хв  18.49 1 г  38 хв 
Ковшарівка 18.54 1 хв  18.55 1 г  44 хв 
Куп'янськ-Вузловий 19.00 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6486 Святогірськ — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031