У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6486 Святогірськ — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6486 сполученням Святогірськ - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Святогірськ о 17.10 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 19.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Яцька, Овочева, 45 Км, Переддонбасівська, Платонівка, 23 Км, 16 Км, Глушківка, Ковшарівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святогірськ 17.10
Тропа 17.19 1 хв  17.20 9 хв 
Яцька 17.27 1 хв  17.28 17 хв 
Рубці 17.33 1 хв  17.34 23 хв 
Овочева 17.38 1 хв  17.39 28 хв 
Радьківські Піски 17.48 1 хв  17.49 38 хв 
45 Км 17.54 1 хв  17.55 44 хв 
Підлиманська 17.59 1 хв  18.00 49 хв 
Переддонбасівська 18.04 1 хв  18.05 54 хв 
34 Км 18.09 1 хв  18.10 59 хв 
Платонівка 18.15 1 хв  18.16 1 г  5 хв 
Колгоспна 18.22 1 хв  18.23 1 г  12 хв 
23 Км 18.26 1 хв  18.27 1 г  16 хв 
Сенькове 18.32 1 хв  18.33 1 г  22 хв 
16 Км 18.36 1 хв  18.37 1 г  26 хв 
Скоросний 18.41 1 хв  18.42 1 г  31 хв 
Глушківка 18.47 1 хв  18.48 1 г  37 хв 
8 Км 18.51 1 хв  18.52 1 г  41 хв 
Ковшарівка 18.57 1 хв  18.58 1 г  47 хв 
Куп'янськ-Вузловий 19.03 1 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6486 Святогірськ — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031