У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6487 Куп'янськ — Святогірськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Куп'янськ - Святогірськ номер 6487 відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 20.45 і прибуває на станцію Святогірськ о 22.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 8 Км, Скоросний, Сенькове, Колгоспна, 34 Км, Підлиманська, Радьківські Піски, Рубці, Тропа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 20.45
Ковшарівка 20.50 1 хв  20.51 5 хв 
8 Км 20.55 1 хв  20.56 10 хв 
Глушківка 20.59 1 хв  21.00 14 хв 
Скоросний 21.05 1 хв  21.06 20 хв 
16 Км 21.10 1 хв  21.11 25 хв 
Сенькове 21.14 1 хв  21.15 29 хв 
23 Км 21.20 1 хв  21.21 35 хв 
Колгоспна 21.24 1 хв  21.25 39 хв 
Платонівка 21.31 1 хв  21.32 46 хв 
34 Км 21.37 1 хв  21.38 52 хв 
Переддонбасівська 21.42 1 хв  21.43 57 хв 
Підлиманська 21.47 1 хв  21.48 1 г  2 хв 
45 Км 21.53 1 хв  21.54 1 г  8 хв 
Радьківські Піски 22.00 1 хв  22.01 1 г  15 хв 
Овочева 22.09 1 хв  22.10 1 г  24 хв 
Рубці 22.16 1 хв  22.17 1 г  31 хв 
Яцька 22.22 1 хв  22.23 1 г  37 хв 
Тропа 22.31 1 хв  22.32 1 г  46 хв 
Святогірськ 22.45 2 г 

У розкладі поїзда 6487 Куп'янськ-Вузловий — Святогірськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31