У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6487 Куп'янськ-Вузловий — Святогірськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6487 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Святогірськ відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 20.45 і прибуває на станцію Святогірськ о 22.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 8 Км, Скоросний, Сенькове, Колгоспна, 34 Км, Підлиманська, Радьківські Піски, Рубці, Тропа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 20.45
Ковшарівка 20.50 1 хв  20.51 5 хв 
8 Км 20.55 1 хв  20.56 10 хв 
Глушківка 20.59 1 хв  21.00 14 хв 
Скоросний 21.05 1 хв  21.06 20 хв 
16 Км 21.10 1 хв  21.11 25 хв 
Сенькове 21.14 1 хв  21.15 29 хв 
23 Км 21.20 1 хв  21.21 35 хв 
Колгоспна 21.24 1 хв  21.25 39 хв 
Платонівка 21.31 1 хв  21.32 46 хв 
34 Км 21.37 1 хв  21.38 52 хв 
Переддонбасівська 21.42 1 хв  21.43 57 хв 
Підлиманська 21.47 1 хв  21.48 1 г  2 хв 
45 Км 21.53 1 хв  21.54 1 г  8 хв 
Радьківські Піски 22.00 1 хв  22.01 1 г  15 хв 
Овочева 22.09 1 хв  22.10 1 г  24 хв 
Рубці 22.14 1 хв  22.15 1 г  29 хв 
Яцька 22.19 1 хв  22.20 1 г  34 хв 
Тропа 22.26 1 хв  22.27 1 г  41 хв 
Святогірськ 22.40 1 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6487 Куп'янськ-Вузловий — Святогірськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031