У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6491 Київ — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Житомир номер 6491 відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.35 і прибуває на станцію Житомир о 19.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6491 Київ - Житомир пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Нова Волиця, Ставище, Скочище, 62 Км, Града, Станишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.35
Караваєві Дачі 15.41 1 хв  15.42 6 хв 
Київ-Волинський 15.46 1 хв  15.47 11 хв 
Вишневе 15.53 1 хв  15.54 18 хв 
Тарасівка 15.59 1 хв  16.00 24 хв 
Боярка 16.04 1 хв  16.05 29 хв 
Малютянка 16.08 1 хв  16.09 33 хв 
Шляхова 16.11 1 хв  16.12 36 хв 
Глеваха 16.14 1 хв  16.15 39 хв 
888 Км 16.17 1 хв  16.18 42 хв 
Васильків-1 16.21 1 хв  16.22 46 хв 
Корчі 16.28 1 хв  16.29 53 хв 
Мотовилівка 16.32 1 хв  16.33 57 хв 
Білки 16.36 1 хв  16.37 1 г  1 хв 
Півні 16.39 1 хв  16.40 1 г  4 хв 
Вишняки 16.42 1 хв  16.43 1 г  7 хв 
Сорочий Брід 16.46 1 хв  16.47 1 г  11 хв 
Снітинка 16.50 1 хв  16.51 1 г  15 хв 
Фастів-1 16.57 2 хв  16.59 1 г  22 хв 
Потіївка 17.09 1 хв  17.10 1 г  34 хв 
Унава 17.17 1 хв  17.18 1 г  42 хв 
Нова Волиця 17.22 1 хв  17.23 1 г  47 хв 
Скригалівка 17.27 1 хв  17.28 1 г  52 хв 
Волиця 17.33 1 хв  17.34 1 г  58 хв 
Ставище 17.40 1 хв  17.41 2 г  5 хв 
Корнин 17.48 1 хв  17.49 2 г  13 хв 
Липняк 17.53 1 хв  17.54 2 г  18 хв 
Скочище 18.02 1 хв  18.03 2 г  27 хв 
Лотос 18.08 1 хв  18.09 2 г  33 хв 
Яроповичі 18.14 1 хв  18.15 2 г  39 хв 
62 Км 18.21 1 хв  18.22 2 г  46 хв 
Степок 18.27 1 хв  18.28 2 г  52 хв 
Івниця 18.33 1 хв  18.34 2 г  58 хв 
Града 18.40 1 хв  18.41 3 г  5 хв 
82 Км 18.45 1 хв  18.46 3 г  10 хв 
Ліщин 18.50 1 хв  18.51 3 г  15 хв 
Станишівка 18.56 1 хв  18.57 3 г  21 хв 
Нова Бистра 19.03 1 хв  19.04 3 г  28 хв 
Житомир 19.10 3 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6491 Київ-Пас. — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930