У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6492 Луганськ — Старобільськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Луганськ - Старобільськ номер 6492 відправляється зі станції Луганськ о 17.00 і прибуває на станцію Старобільськ о 20.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6492 Луганськ - Старобільськ пролягає по таким станціям як 80 Км, 85 Км, Вергунка, Кіндрашівська Нова, Городній, Питомник, 938 Км, Бахмутівка, 927 Км, 920 Км, Штормове, 900 Км, Половинкине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луганськ 17.00
78 Км 17.02 1 хв  17.03 2 хв 
80 Км 17.06 1 хв  17.07 6 хв 
Луганськ-Північний 17.16 2 хв  17.18 16 хв 
85 Км 17.21 1 хв  17.22 21 хв 
Веселенька 17.24 1 хв  17.25 24 хв 
Вергунка 17.30 1 хв  17.31 30 хв 
Кіндрашівська 17.54 2 хв  17.56 54 хв 
Кіндрашівська Нова 18.04 5 хв  18.09 1 г  4 хв 
Теплівський 18.25 1 хв  18.26 1 г  25 хв 
Городній 18.51 2 хв  18.53 1 г  51 хв 
Енергетичний 19.00 1 хв  19.01 2 г 
Питомник 19.10 1 хв  19.11 2 г  10 хв 
Молодість 19.14 1 хв  19.15 2 г  14 хв 
938 Км 19.18 1 хв  19.19 2 г  18 хв 
Красноозерівка 19.28 2 хв  19.30 2 г  28 хв 
Бахмутівка 19.33 1 хв  19.34 2 г  33 хв 
Деменкове 19.39 1 хв  19.40 2 г  39 хв 
927 Км 19.43 1 хв  19.44 2 г  43 хв 
Новий Айдар 19.54 2 хв  19.56 2 г  54 хв 
920 Км 20.02 1 хв  20.03 3 г  2 хв 
Марсівський 20.07 1 хв  20.08 3 г  7 хв 
Штормове 20.13 1 хв  20.14 3 г  13 хв 
Переможний 20.18 1 хв  20.19 3 г  18 хв 
900 Км 20.23 1 хв  20.24 3 г  23 хв 
Плугатарівка 20.28 1 хв  20.29 3 г  28 хв 
Половинкине 20.39 1 хв  20.40 3 г  39 хв 
Старобільськ 20.58 3 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6492 Луганськ — Старобільськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930