У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6494 Житомир — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Житомир - Фастів номер 6494 відправляється зі станції Житомир о 19.20 і прибуває на станцію Фастів-1 о 21.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6494 Житомир - Фастів пролягає по таким станціям як Станишівка, 82 Км, Івниця, 62 Км, Лотос, Липняк, Ставище, Скригалівка, Унава.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Житомир 19.20
Нова Бистра 19.26 1 хв  19.27 6 хв 
Станишівка 19.32 1 хв  19.33 12 хв 
Ліщин 19.39 1 хв  19.40 19 хв 
82 Км 19.44 1 хв  19.45 24 хв 
Града 19.49 1 хв  19.50 29 хв 
Івниця 19.56 1 хв  19.57 36 хв 
Степок 20.02 1 хв  20.03 42 хв 
62 Км 20.08 1 хв  20.09 48 хв 
Яроповичі 20.15 1 хв  20.16 55 хв 
Лотос 20.21 1 хв  20.22 1 г  1 хв 
Скочище 20.27 1 хв  20.28 1 г  7 хв 
Липняк 20.36 1 хв  20.37 1 г  16 хв 
Корнин 20.41 1 хв  20.42 1 г  21 хв 
Ставище 20.49 1 хв  20.50 1 г  29 хв 
Волиця 20.56 1 хв  20.57 1 г  36 хв 
Скригалівка 21.02 1 хв  21.03 1 г  42 хв 
Нова Волиця 21.07 1 хв  21.08 1 г  47 хв 
Унава 21.12 1 хв  21.13 1 г  52 хв 
Потіївка 21.19 1 хв  21.20 1 г  59 хв 
Фастів-1 21.30 2 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6494 Житомир — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930