У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6501 Знам'янка — Цвіткове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Знам'янка - Цвіткове номер 6501 відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 05.02 і прибуває на станцію Цвіткове о 09.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Водяна, Єградівка, Соснівка, Фундукліївка, Геологічна, Райгород, Велика Яблунівка, Миколаївка, Балаклія-2, Клубна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 05.02
Знам'янка-Сортувальна 05.08 1 хв  05.09 6 хв 
Знам'янка-2 05.16 1 хв  05.17 14 хв 
Колгоспна 05.19 1 хв  05.20 17 хв 
Водяна 05.23 1 хв  05.24 21 хв 
Чорноліська 05.29 1 хв  05.30 27 хв 
Богданівка 05.32 1 хв  05.33 30 хв 
Коханівка 05.35 1 хв  05.36 33 хв 
Єградівка 05.39 1 хв  05.40 37 хв 
Мамаїв Яр 05.45 1 хв  05.46 43 хв 
Цибулеве 05.53 1 хв  05.54 51 хв 
264 Км 06.01 1 хв  06.02 59 хв 
Соснівка 06.04 1 хв  06.05 1 г  2 хв 
260 Км 06.07 1 хв  06.08 1 г  5 хв 
Бірки 06.11 1 хв  06.12 1 г  9 хв 
255 Км 06.14 1 хв  06.15 1 г  12 хв 
Фундукліївка 06.19 2 хв  06.21 1 г  17 хв 
247 Км 06.26 1 хв  06.27 1 г  24 хв 
Косарі 06.30 2 хв  06.32 1 г  28 хв 
241 Км 06.36 1 хв  06.37 1 г  34 хв 
Геологічна 06.40 1 хв  06.41 1 г  38 хв 
Кам'янка 06.44 2 хв  06.46 1 г  42 хв 
Пляківка 06.49 1 хв  06.50 1 г  47 хв 
Ярове 06.53 1 хв  06.54 1 г  51 хв 
Райгород 06.59 2 хв  07.01 1 г  57 хв 
Березняцька 07.05 1 хв  07.06 2 г  3 хв 
222 Км 07.08 1 хв  07.09 2 г  6 хв 
Березняки 07.12 1 хв  07.13 2 г  10 хв 
Велика Яблунівка 07.16 1 хв  07.17 2 г  14 хв 
Веселий Кут 07.19 1 хв  07.20 2 г  17 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.25 1 г 10 хв  08.35 2 г  23 хв 
Заводська 08.41 1 хв  08.42 3 г  39 хв 
Миколаївка 08.45 1 хв  08.46 3 г  43 хв 
Костянтинівка 08.48 1 хв  08.49 3 г  46 хв 
Перегонівка 08.55 1 хв  08.56 3 г  53 хв 
Балаклія-1 08.59 1 хв  09.00 3 г  57 хв 
Балаклія-2 09.03 1 хв  09.04 4 г  1 хв 
Володимирівка 09.09 1 хв  09.10 4 г  7 хв 
Мельниківка 09.14 1 хв  09.15 4 г  12 хв 
Носачеве 09.19 1 хв  09.20 4 г  17 хв 
Клубна 09.22 1 хв  09.23 4 г  20 хв 
Калинівка 09.25 1 хв  09.26 4 г  23 хв 
Цвіткове 09.32 4 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6501 Знам'янка-Пас. — Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31