У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6501 Знам'янка-Пас. — Цвіткове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6501 сполученням Знам'янка-Пас. - Цвіткове відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 05.07 і прибуває на станцію Цвіткове о 09.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 57 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Водяна, Єградівка, Соснівка, Фундукліївка, Геологічна, Райгород, Велика Яблунівка, Миколаївка, Балаклія-2, Клубна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 05.07
Знам'янка-Сортувальна 05.13 1 хв  05.14 6 хв 
Знам'янка-2 05.21 1 хв  05.22 14 хв 
Колгоспна 05.24 1 хв  05.25 17 хв 
Водяна 05.28 1 хв  05.29 21 хв 
Чорноліська 05.34 1 хв  05.35 27 хв 
Богданівка 05.37 1 хв  05.38 30 хв 
Коханівка 05.40 1 хв  05.41 33 хв 
Єградівка 05.44 1 хв  05.45 37 хв 
Мамаїв Яр 05.50 1 хв  05.51 43 хв 
Цибулеве 05.58 1 хв  05.59 51 хв 
264 Км 06.06 1 хв  06.07 59 хв 
Соснівка 06.09 1 хв  06.10 1 г  2 хв 
260 Км 06.12 1 хв  06.13 1 г  5 хв 
Бірки 06.16 1 хв  06.17 1 г  9 хв 
255 Км 06.19 1 хв  06.20 1 г  12 хв 
Фундукліївка 06.24 2 хв  06.26 1 г  17 хв 
247 Км 06.31 1 хв  06.32 1 г  24 хв 
Косарі 06.35 2 хв  06.37 1 г  28 хв 
241 Км 06.41 1 хв  06.42 1 г  34 хв 
Геологічна 06.45 1 хв  06.46 1 г  38 хв 
Кам'янка 06.49 2 хв  06.51 1 г  42 хв 
Пляківка 06.54 1 хв  06.55 1 г  47 хв 
Ярове 06.58 1 хв  06.59 1 г  51 хв 
Райгород 07.04 2 хв  07.06 1 г  57 хв 
Березняцька 07.10 1 хв  07.11 2 г  3 хв 
222 Км 07.13 1 хв  07.14 2 г  6 хв 
Березняки 07.17 1 хв  07.18 2 г  10 хв 
Велика Яблунівка 07.21 1 хв  07.22 2 г  14 хв 
Веселий Кут 07.24 1 хв  07.25 2 г  17 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.30 1 г 12 хв  08.42 2 г  23 хв 
Заводська 08.48 2 хв  08.50 3 г  41 хв 
Миколаївка 08.53 1 хв  08.54 3 г  46 хв 
Костянтинівка 08.56 1 хв  08.57 3 г  49 хв 
Перегонівка 09.02 1 хв  09.03 3 г  55 хв 
Балаклія-1 09.06 1 хв  09.07 3 г  59 хв 
Балаклія-2 09.10 1 хв  09.11 4 г  3 хв 
Володимирівка 09.16 1 хв  09.17 4 г  9 хв 
Мельниківка 09.21 1 хв  09.22 4 г  14 хв 
Носачеве 09.26 1 хв  09.27 4 г  19 хв 
Клубна 09.29 1 хв  09.30 4 г  22 хв 
Калинівка 09.32 1 хв  09.33 4 г  25 хв 
Цвіткове 09.40 4 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6501 Знам'янка-Пас. — Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031