У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6501 Знам'янка-Пас. — Цвіткове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6501 сполученням Знам'янка-Пас. - Цвіткове відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 05.07 і прибуває на станцію Цвіткове о 09.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 57 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Водяна, Єградівка, Соснівка, Фундукліївка, Геологічна, Райгород, Велика Яблунівка, Миколаївка, Балаклія-2, Клубна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 05.07
Знам'янка-Сортувальна 05.13 1 хв  05.14 6 хв 
Знам'янка-2 05.21 1 хв  05.22 14 хв 
Колгоспна 05.24 1 хв  05.25 17 хв 
Водяна 05.28 1 хв  05.29 21 хв 
Чорноліська 05.34 1 хв  05.35 27 хв 
Богданівка 05.37 1 хв  05.38 30 хв 
Коханівка 05.40 1 хв  05.41 33 хв 
Єградівка 05.47 1 хв  05.48 40 хв 
Мамаїв Яр 05.52 1 хв  05.53 45 хв 
Цибулеве 05.58 1 хв  05.59 51 хв 
264 Км 06.06 1 хв  06.07 59 хв 
Соснівка 06.09 1 хв  06.10 1 г  2 хв 
260 Км 06.12 1 хв  06.13 1 г  5 хв 
Бірки 06.16 1 хв  06.17 1 г  9 хв 
255 Км 06.19 1 хв  06.20 1 г  12 хв 
Фундукліївка 06.23 2 хв  06.25 1 г  16 хв 
247 Км 06.30 1 хв  06.31 1 г  23 хв 
Косарі 06.34 2 хв  06.36 1 г  27 хв 
241 Км 06.40 1 хв  06.41 1 г  33 хв 
Геологічна 06.43 1 хв  06.44 1 г  36 хв 
Кам'янка 06.47 2 хв  06.49 1 г  40 хв 
Пляківка 06.52 1 хв  06.53 1 г  45 хв 
Ярове 06.56 1 хв  06.57 1 г  49 хв 
Райгород 07.01 2 хв  07.03 1 г  54 хв 
Березняцька 07.07 1 хв  07.08 2 г 
222 Км 07.10 1 хв  07.11 2 г  3 хв 
Березняки 07.14 1 хв  07.15 2 г  7 хв 
Велика Яблунівка 07.18 1 хв  07.19 2 г  11 хв 
Веселий Кут 07.22 1 хв  07.23 2 г  15 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.28 1 г 12 хв  08.40 2 г  21 хв 
Заводська 08.46 2 хв  08.48 3 г  39 хв 
Миколаївка 08.51 1 хв  08.52 3 г  44 хв 
Костянтинівка 08.55 1 хв  08.56 3 г  48 хв 
Перегонівка 09.01 1 хв  09.02 3 г  54 хв 
Балаклія-1 09.05 1 хв  09.06 3 г  58 хв 
Балаклія-2 09.09 1 хв  09.10 4 г  2 хв 
Володимирівка 09.15 1 хв  09.16 4 г  8 хв 
Мельниківка 09.20 1 хв  09.21 4 г  13 хв 
Носачеве 09.25 1 хв  09.26 4 г  18 хв 
Клубна 09.28 1 хв  09.29 4 г  21 хв 
Калинівка 09.31 1 хв  09.32 4 г  24 хв 
Цвіткове 09.38 4 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6501 Знам'янка-Пас. — Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031