У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6501 Знам'янка — Цвіткове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Знам'янка - Цвіткове номер 6501 відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 04.53 і прибуває на станцію Цвіткове о 09.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6501 Знам'янка - Цвіткове пролягає по таким станціям як Водяна, Єградівка, Соснівка, Фундукліївка, Геологічна, Райгород, Велика Яблунівка, Миколаївка, Балаклія-2, Клубна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 04.53
Знам'янка-Сортувальна 04.59 1 хв  05.00 6 хв 
Знам'янка-2 05.07 1 хв  05.08 14 хв 
Колгоспна 05.10 1 хв  05.11 17 хв 
Водяна 05.14 1 хв  05.15 21 хв 
Чорноліська 05.20 1 хв  05.21 27 хв 
Богданівка 05.23 1 хв  05.24 30 хв 
Коханівка 05.26 1 хв  05.27 33 хв 
Єградівка 05.34 1 хв  05.35 41 хв 
Мамаїв Яр 05.39 1 хв  05.40 46 хв 
Цибулеве 05.45 1 хв  05.46 52 хв 
264 Км 05.53 1 хв  05.54 1 г 
Соснівка 05.56 1 хв  05.57 1 г  3 хв 
260 Км 05.59 1 хв  06.00 1 г  6 хв 
Бірки 06.03 1 хв  06.04 1 г  10 хв 
255 Км 06.06 1 хв  06.07 1 г  13 хв 
Фундукліївка 06.12 1 хв  06.13 1 г  19 хв 
247 Км 06.18 1 хв  06.19 1 г  25 хв 
Косарі 06.22 1 хв  06.23 1 г  29 хв 
241 Км 06.27 1 хв  06.28 1 г  34 хв 
Геологічна 06.30 1 хв  06.31 1 г  37 хв 
Кам'янка 06.34 1 хв  06.35 1 г  41 хв 
Пляківка 06.39 1 хв  06.40 1 г  46 хв 
Ярове 06.43 1 хв  06.44 1 г  50 хв 
Райгород 06.48 2 хв  06.50 1 г  55 хв 
Березняцька 06.54 1 хв  06.55 2 г  1 хв 
222 Км 06.57 1 хв  06.58 2 г  4 хв 
Березняки 07.02 1 хв  07.03 2 г  9 хв 
Велика Яблунівка 07.06 1 хв  07.07 2 г  13 хв 
Веселий Кут 07.10 1 хв  07.11 2 г  17 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.17 1 г 27 хв  08.44 2 г  24 хв 
Заводська 08.50 2 хв  08.52 3 г  57 хв 
Миколаївка 08.55 1 хв  08.56 4 г  2 хв 
Костянтинівка 08.58 1 хв  08.59 4 г  5 хв 
Перегонівка 09.03 1 хв  09.04 4 г  10 хв 
Балаклія-1 09.06 1 хв  09.07 4 г  13 хв 
Балаклія-2 09.09 1 хв  09.10 4 г  16 хв 
Володимирівка 09.15 1 хв  09.16 4 г  22 хв 
Мельниківка 09.20 1 хв  09.21 4 г  27 хв 
Носачеве 09.25 1 хв  09.26 4 г  32 хв 
Клубна 09.28 1 хв  09.29 4 г  35 хв 
Калинівка 09.31 1 хв  09.32 4 г  38 хв 
Цвіткове 09.40 4 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6501 Знам'янка-Пас. — Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930