У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6502/6602 Іловайськ — Рідкодуб Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6502/6602 сполученням Іловайськ - Рідкодуб відправляється зі станції Іловайськ о 05.22 і прибуває на станцію Рідкодуб о 09.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Німчине, 78 Км, 71 Км, 68 Км, Орлова Слобода, Зуївський, Сороче, Сердите, 48 Км, Постникове, Торез, 33 Км, Пелагіївський, Розсипна, 20 Км, Кумшацький, Нікішене.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 05.22
Німчине 05.36 1 хв  05.37 14 хв 
78 Км 05.45 1 хв  05.46 23 хв 
71 Км 05.53 1 хв  05.54 31 хв 
68 Км 05.59 1 хв  06.00 37 хв 
Орлова Слобода 06.06 1 хв  06.07 44 хв 
Зуївський 06.12 1 хв  06.13 50 хв 
Сороче 06.19 1 хв  06.20 57 хв 
Сердите 06.30 1 хв  06.31 1 г  8 хв 
48 Км 06.40 1 хв  06.41 1 г  18 хв 
Постникове 06.55 1 хв  06.56 1 г  33 хв 
Торез 07.17 53 хв  08.10 1 г  55 хв 
33 Км 08.29 1 хв  08.30 3 г  7 хв 
Пелагіївський 08.40 1 хв  08.41 3 г  18 хв 
Розсипна 08.55 1 хв  08.56 3 г  33 хв 
20 Км 09.03 1 хв  09.04 3 г  41 хв 
Кумшацький 09.16 1 хв  09.17 3 г  54 хв 
Нікішене 09.24 1 хв  09.25 4 г  2 хв 
Рідкодуб 09.33 4 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6502/6602 Іловайськ — Рідкодуб можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31