У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6502 Новоград-Волинський-1 — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6502 сполученням Новоград-Волинський-1 - Коростень відправляється зі станції Новоград-Волинський-1 о 04.57 і прибуває на станцію Коростень о 07.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дружба, Вершниця, Рихальська, Уборть, Вірівка, Яблунець, Баскаки, Ушиця, Бондарівський, Омелянівка, Гранітний, Видень, Вигів, Обвідний, Чигирі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоград-Волинський-1 04.57
Дружба 05.02 1 хв  05.03 5 хв 
Вершниця 05.10 1 хв  05.11 13 хв 
Рихальська 05.20 1 хв  05.21 23 хв 
Уборть 05.26 1 хв  05.27 29 хв 
Вірівка 05.32 1 хв  05.33 35 хв 
Яблунець 05.43 19 хв  06.02 46 хв 
Баскаки 06.08 1 хв  06.09 1 г  11 хв 
Ушиця 06.16 4 хв  06.20 1 г  19 хв 
Бондарівський 06.24 1 хв  06.25 1 г  27 хв 
Омелянівка 06.30 1 хв  06.31 1 г  33 хв 
Гранітний 06.39 1 хв  06.40 1 г  42 хв 
Видень 06.45 1 хв  06.46 1 г  48 хв 
Вигів 06.49 1 хв  06.50 1 г  52 хв 
Обвідний 06.55 1 хв  06.56 1 г  58 хв 
Чигирі 07.00 2 хв  07.02 2 г  3 хв 
Коростень 07.08 2 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6502 Новоград-Волинський-1 — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031