У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6502 Новоград-Волинський-1 — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6502 сполученням Новоград-Волинський-1 - Коростень відправляється зі станції Новоград-Волинський-1 о 04.57 і прибуває на станцію Коростень о 07.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дружба, Вершниця, Рихальська, Уборть, Вірівка, Яблунець, Баскаки, Ушиця, Бондарівський, Омелянівка, Гранітний, Видень, Вигів, Обвідний, Чигирі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

14 жовтня встановлено маршрут прямування приміському поїзду №6502 сполученням Шепетівка - Коростень (замість Новоград- Волинський - Коростень).

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоград-Волинський-1 04.57
Дружба 05.02 1 хв  05.03 5 хв 
Вершниця 05.10 1 хв  05.11 13 хв 
Рихальська 05.20 1 хв  05.21 23 хв 
Уборть 05.26 1 хв  05.27 29 хв 
Вірівка 05.32 1 хв  05.33 35 хв 
Яблунець 05.43 19 хв  06.02 46 хв 
Баскаки 06.08 1 хв  06.09 1 г  11 хв 
Ушиця 06.16 4 хв  06.20 1 г  19 хв 
Бондарівський 06.24 1 хв  06.25 1 г  27 хв 
Омелянівка 06.30 1 хв  06.31 1 г  33 хв 
Гранітний 06.39 1 хв  06.40 1 г  42 хв 
Видень 06.45 1 хв  06.46 1 г  48 хв 
Вигів 06.49 1 хв  06.50 1 г  52 хв 
Обвідний 06.55 1 хв  06.56 1 г  58 хв 
Чигирі 07.00 2 хв  07.02 2 г  3 хв 
Коростень 07.08 2 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6502 Новоград-Волинський-1 — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930