У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6502 Новоград-Волинський-1 — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6502 сполученням Новоград-Волинський-1 - Коростень відправляється зі станції Новоград-Волинський-1 о 04.57 і прибуває на станцію Коростень о 07.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дружба, Вершниця, Рихальська, Уборть, Вірівка, Яблунець, Баскаки, Ушиця, Бондарівський, Омелянівка, Гранітний, Видень, Вигів, Обвідний, Чигирі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоград-Волинський-1 04.57
Дружба 05.02 1 хв  05.03 5 хв 
Вершниця 05.10 1 хв  05.11 13 хв 
Рихальська 05.20 1 хв  05.21 23 хв 
Уборть 05.26 1 хв  05.27 29 хв 
Вірівка 05.32 1 хв  05.33 35 хв 
Яблунець 05.43 19 хв  06.02 46 хв 
Баскаки 06.08 1 хв  06.09 1 г  11 хв 
Ушиця 06.16 4 хв  06.20 1 г  19 хв 
Бондарівський 06.24 1 хв  06.25 1 г  27 хв 
Омелянівка 06.30 1 хв  06.31 1 г  33 хв 
Гранітний 06.39 1 хв  06.40 1 г  42 хв 
Видень 06.45 1 хв  06.46 1 г  48 хв 
Вигів 06.49 1 хв  06.50 1 г  52 хв 
Обвідний 06.55 1 хв  06.56 1 г  58 хв 
Чигирі 07.00 2 хв  07.02 2 г  3 хв 
Коростень 07.08 2 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6502 Новоград-Волинський-1 — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930