У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6503 Безпалівка — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Безпалівка - Лозова номер 6503 відправляється зі станції Безпалівка о 04.51 і прибуває на станцію Лозова о 06.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6503 Безпалівка - Лозова пролягає по таким станціям як Трійчате, Лихачове, 872 Км, 878 Км, Перемога, Біляївка, Роздольський, Шульське, Краснопавлівка, Відпочинок, Герсеванівський, Прядкін, Панютине, Хлібна, Заводська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Безпалівка 04.51
Трійчате 05.02 2 хв  05.04 11 хв 
Лихачове 05.19 2 хв  05.21 28 хв 
872 Км 05.26 1 хв  05.27 35 хв 
878 Км 05.31 1 хв  05.32 40 хв 
Перемога 05.37 1 хв  05.38 46 хв 
Біляївка 05.43 1 хв  05.44 52 хв 
Роздольський 05.50 1 хв  05.51 59 хв 
Шульське 05.56 1 хв  05.57 1 г  5 хв 
Краснопавлівка 06.00 1 хв  06.01 1 г  9 хв 
Відпочинок 06.09 1 хв  06.10 1 г  18 хв 
Герсеванівський 06.14 1 хв  06.15 1 г  23 хв 
Прядкін 06.20 1 хв  06.21 1 г  29 хв 
Панютине 06.27 1 хв  06.28 1 г  36 хв 
Хлібна 06.32 1 хв  06.33 1 г  41 хв 
Заводська 06.36 1 хв  06.37 1 г  45 хв 
Лозова 06.40 1 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6503 Безпалівка — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728