У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6503 Харків-Пас. — Дубове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6503 сполученням Харків-Пас. - Дубове відправляється зі станції Харків-Пас. о 03.36 і прибуває на станцію Дубове о 07.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Високий, Міст, Липкуватівка, Першотравневий, Безпалівка, Трійчате, Лихачове, Перемога, Шульське, Герсеванівський, Хлібна, Близнюки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 03.36
Новоселівка 03.41 1 хв  03.42 5 хв 
Покотилівка 03.50 1 хв  03.51 14 хв 
Високий 03.56 1 хв  03.57 20 хв 
Комарівка 04.00 1 хв  04.01 24 хв 
Мерефа 04.07 2 хв  04.09 31 хв 
Міст 04.15 1 хв  04.16 39 хв 
Селекційна 04.19 1 хв  04.20 43 хв 
Єзерська 04.26 1 хв  04.27 50 хв 
Липкуватівка 04.30 1 хв  04.31 54 хв 
Бірки 04.37 1 хв  04.38 1 г  1 хв 
829 Км 04.43 1 хв  04.44 1 г  7 хв 
Першотравневий 04.47 2 хв  04.49 1 г  11 хв 
Шурине 04.54 1 хв  04.55 1 г  18 хв 
Широніне 05.00 1 хв  05.01 1 г  24 хв 
Безпалівка 05.06 1 хв  05.07 1 г  30 хв 
Клименівка 05.13 1 хв  05.14 1 г  37 хв 
Новоберецька 05.16 1 хв  05.17 1 г  40 хв 
Трійчате 05.23 1 хв  05.24 1 г  47 хв 
Берека 05.29 1 хв  05.30 1 г  53 хв 
865 05.34 1 хв  05.35 1 г  58 хв 
Лихачове 05.39 2 хв  05.41 2 г  3 хв 
872 Км 05.46 1 хв  05.47 2 г  10 хв 
878 Км 05.52 1 хв  05.53 2 г  16 хв 
Перемога 05.57 1 хв  05.58 2 г  21 хв 
Біляївка 06.01 1 хв  06.02 2 г  25 хв 
Роздольський 06.08 1 хв  06.09 2 г  32 хв 
Шульське 06.14 1 хв  06.15 2 г  38 хв 
Краснопавлівка 06.18 1 хв  06.19 2 г  42 хв 
Відпочинок 06.27 1 хв  06.28 2 г  51 хв 
Герсеванівський 06.32 1 хв  06.33 2 г  56 хв 
Прядкін 06.38 1 хв  06.39 3 г  2 хв 
Панютине 06.45 1 хв  06.46 3 г  9 хв 
Хлібна 06.50 1 хв  06.51 3 г  14 хв 
Заводська 06.54 1 хв  06.55 3 г  18 хв 
Лозова 06.58 2 хв  07.00 3 г  22 хв 
Близнюки 07.21 1 хв  07.22 3 г  45 хв 
950 Км 07.26 1 хв  07.27 3 г  50 хв 
Дубове 07.39 4 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6503 Харків-Пас. — Дубове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031