У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6503 Харків — Дубове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Харків - Дубове номер 6503 відправляється зі станції Харків-Пас. о 03.36 і прибуває на станцію Дубове о 07.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6503 Харків - Дубове пролягає по таким станціям як Високий, Міст, Липкуватівка, Першотравневий, Безпалівка, Трійчате, Лихачове, Перемога, Шульське, Герсеванівський, Хлібна, Близнюки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 03.36
Новоселівка 03.41 1 хв  03.42 5 хв 
Покотилівка 03.50 1 хв  03.51 14 хв 
Високий 03.56 1 хв  03.57 20 хв 
Комарівка 04.00 1 хв  04.01 24 хв 
Мерефа 04.07 2 хв  04.09 31 хв 
Міст 04.15 1 хв  04.16 39 хв 
Селекційна 04.19 1 хв  04.20 43 хв 
Єзерська 04.26 1 хв  04.27 50 хв 
Липкуватівка 04.30 1 хв  04.31 54 хв 
Бірки 04.37 1 хв  04.38 1 г  1 хв 
829 Км 04.43 1 хв  04.44 1 г  7 хв 
Першотравневий 04.47 2 хв  04.49 1 г  11 хв 
Шурине 04.54 1 хв  04.55 1 г  18 хв 
Широніне 05.00 1 хв  05.01 1 г  24 хв 
Безпалівка 05.06 1 хв  05.07 1 г  30 хв 
Клименівка 05.13 1 хв  05.14 1 г  37 хв 
Новоберецька 05.16 1 хв  05.17 1 г  40 хв 
Трійчате 05.23 1 хв  05.24 1 г  47 хв 
Берека 05.29 1 хв  05.30 1 г  53 хв 
865 05.34 1 хв  05.35 1 г  58 хв 
Лихачове 05.39 2 хв  05.41 2 г  3 хв 
872 Км 05.46 1 хв  05.47 2 г  10 хв 
878 Км 05.52 1 хв  05.53 2 г  16 хв 
Перемога 05.57 1 хв  05.58 2 г  21 хв 
Біляївка 06.01 1 хв  06.02 2 г  25 хв 
Роздольський 06.08 1 хв  06.09 2 г  32 хв 
Шульське 06.14 1 хв  06.15 2 г  38 хв 
Краснопавлівка 06.18 1 хв  06.19 2 г  42 хв 
Відпочинок 06.27 1 хв  06.28 2 г  51 хв 
Герсеванівський 06.32 1 хв  06.33 2 г  56 хв 
Прядкін 06.38 1 хв  06.39 3 г  2 хв 
Панютине 06.45 1 хв  06.46 3 г  9 хв 
Хлібна 06.50 1 хв  06.51 3 г  14 хв 
Заводська 06.54 1 хв  06.55 3 г  18 хв 
Лозова 06.58 11 хв  07.09 3 г  22 хв 
Близнюки 07.33 1 хв  07.34 3 г  57 хв 
Дубове 07.51 4 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6503 Харків-Пас. — Дубове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28