У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6503 Коростень — Новоград-Волинський-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6503 сполученням Коростень - Новоград-Волинський-1 відправляється зі станції Коростень о 20.35 і прибуває на станцію Новоград-Волинський-1 о 22.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чигирі, Обвідний, Вигів, Видень, Гранітний, Омелянівка, Бондарівський, Ушиця, Баскаки, Яблунець, Вірівка, Уборть, Рихальська, Вершниця, Дружба.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 20.35
Чигирі 20.43 2 хв  20.45 8 хв 
Обвідний 20.49 1 хв  20.50 14 хв 
Вигів 20.55 1 хв  20.56 20 хв 
Видень 20.59 1 хв  21.00 24 хв 
Гранітний 21.06 1 хв  21.07 31 хв 
Омелянівка 21.15 12 хв  21.27 40 хв 
Бондарівський 21.32 1 хв  21.33 57 хв 
Ушиця 21.37 1 хв  21.38 1 г  2 хв 
Баскаки 21.43 1 хв  21.44 1 г  8 хв 
Яблунець 21.50 11 хв  22.01 1 г  15 хв 
Вірівка 22.10 1 хв  22.11 1 г  35 хв 
Уборть 22.15 1 хв  22.16 1 г  40 хв 
Рихальська 22.22 4 хв  22.26 1 г  47 хв 
Вершниця 22.35 1 хв  22.36 2 г 
Дружба 22.42 1 хв  22.43 2 г  7 хв 
Новоград-Волинський-1 22.49 2 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6503 Коростень — Новоград-Волинський-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31