У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6503 Коростень — Новоград-Волинський-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6503 сполученням Коростень - Новоград-Волинський-1 відправляється зі станції Коростень о 20.35 і прибуває на станцію Новоград-Волинський-1 о 22.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чигирі, Обвідний, Вигів, Видень, Гранітний, Омелянівка, Бондарівський, Ушиця, Баскаки, Яблунець, Вірівка, Уборть, Рихальська, Вершниця, Дружба.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 20.35
Чигирі 20.43 2 хв  20.45 8 хв 
Обвідний 20.49 1 хв  20.50 14 хв 
Вигів 20.55 1 хв  20.56 20 хв 
Видень 20.59 1 хв  21.00 24 хв 
Гранітний 21.06 1 хв  21.07 31 хв 
Омелянівка 21.15 12 хв  21.27 40 хв 
Бондарівський 21.32 1 хв  21.33 57 хв 
Ушиця 21.37 1 хв  21.38 1 г  2 хв 
Баскаки 21.43 1 хв  21.44 1 г  8 хв 
Яблунець 21.50 11 хв  22.01 1 г  15 хв 
Вірівка 22.10 1 хв  22.11 1 г  35 хв 
Уборть 22.15 1 хв  22.16 1 г  40 хв 
Рихальська 22.22 4 хв  22.26 1 г  47 хв 
Вершниця 22.35 1 хв  22.36 2 г 
Дружба 22.42 1 хв  22.43 2 г  7 хв 
Новоград-Волинський-1 22.49 2 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6503 Коростень — Новоград-Волинський-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031