У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6503 Знам'янка — Цвіткове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Знам'янка - Цвіткове номер 6503 відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 08.30 і прибуває на станцію Цвіткове о 14.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 42 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6503 Знам'янка - Цвіткове пролягає по таким станціям як Колгоспна, Коханівка, 264 Км, 255 Км, 241 Км, Ярове, Березняки, Заводська, Балаклія-1, Носачеве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 08.30
Знам'янка-Сортувальна 08.36 1 хв  08.37 6 хв 
Вагонне депо 08.39 1 хв  08.40 9 хв 
Знам'янка-2 08.44 1 хв  08.45 14 хв 
Колгоспна 08.47 1 хв  08.48 17 хв 
Водяна 08.51 1 хв  08.52 21 хв 
Чорноліська 08.58 1 хв  08.59 28 хв 
Богданівка 09.01 1 хв  09.02 31 хв 
Коханівка 09.04 1 хв  09.05 34 хв 
Єградівка 09.12 1 хв  09.13 42 хв 
Мамаїв Яр 09.17 1 хв  09.18 47 хв 
Цибулеве 09.23 1 хв  09.24 53 хв 
264 Км 09.31 1 хв  09.32 1 г  1 хв 
Соснівка 09.34 1 хв  09.35 1 г  4 хв 
260 Км 09.37 1 хв  09.38 1 г  7 хв 
Бірки 09.41 1 хв  09.42 1 г  11 хв 
255 Км 09.45 1 хв  09.46 1 г  15 хв 
Фундукліївка 09.49 1 хв  09.50 1 г  19 хв 
247 Км 09.55 1 хв  09.56 1 г  25 хв 
Косарі 09.59 1 хв  10.00 1 г  29 хв 
241 Км 10.04 1 хв  10.05 1 г  34 хв 
Геологічна 10.07 1 хв  10.08 1 г  37 хв 
Кам'янка 10.12 1 хв  10.13 1 г  42 хв 
Пляківка 10.17 1 хв  10.18 1 г  47 хв 
Ярове 10.21 1 хв  10.22 1 г  51 хв 
Райгород 10.26 1 хв  10.27 1 г  56 хв 
Березняцька 10.32 1 хв  10.33 2 г  2 хв 
222 Км 10.35 1 хв  10.36 2 г  5 хв 
Березняки 10.40 1 хв  10.41 2 г  10 хв 
Велика Яблунівка 10.44 2 хв  10.46 2 г  14 хв 
Веселий Кут 10.49 2 хв  10.51 2 г  19 хв 
Ім. Тараса Шевченка 10.58 2 г 27 хв  13.25 2 г  28 хв 
Заводська 13.31 2 хв  13.33 5 г  1 хв 
Миколаївка 13.36 1 хв  13.37 5 г  6 хв 
Костянтинівка 13.39 1 хв  13.40 5 г  9 хв 
Перегонівка 13.44 1 хв  13.45 5 г  14 хв 
Балаклія-1 13.47 1 хв  13.48 5 г  17 хв 
Балаклія-2 13.50 1 хв  13.51 5 г  20 хв 
Володимирівка 13.56 1 хв  13.57 5 г  26 хв 
Мельниківка 14.01 1 хв  14.02 5 г  31 хв 
Носачеве 14.06 1 хв  14.07 5 г  36 хв 
Клубна 14.09 1 хв  14.10 5 г  39 хв 
Калинівка 14.12 1 хв  14.13 5 г  42 хв 
Цвіткове 14.21 5 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6503 Знам'янка-Пас. — Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031