У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6503 Знам'янка-Пас. — Цвіткове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6503 сполученням Знам'янка-Пас. - Цвіткове відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 08.45 і прибуває на станцію Цвіткове о 14.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 42 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Колгоспна, Коханівка, 264 Км, 255 Км, 241 Км, Ярове, Березняки, Заводська, Балаклія-1, Носачеве.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 08.45
Знам'янка-Сортувальна 08.51 1 хв  08.52 6 хв 
Вагонне депо 08.54 1 хв  08.55 9 хв 
Знам'янка-2 08.59 1 хв  09.00 14 хв 
Колгоспна 09.02 1 хв  09.03 17 хв 
Водяна 09.06 1 хв  09.07 21 хв 
Чорноліська 09.13 1 хв  09.14 28 хв 
Богданівка 09.16 1 хв  09.17 31 хв 
Коханівка 09.19 1 хв  09.20 34 хв 
Єградівка 09.23 1 хв  09.24 38 хв 
Мамаїв Яр 09.29 1 хв  09.30 44 хв 
Цибулеве 09.37 1 хв  09.38 52 хв 
264 Км 09.45 1 хв  09.46 1 г 
Соснівка 09.48 1 хв  09.49 1 г  3 хв 
260 Км 09.51 1 хв  09.52 1 г  6 хв 
Бірки 09.55 1 хв  09.56 1 г  10 хв 
255 Км 09.58 1 хв  09.59 1 г  13 хв 
Фундукліївка 10.03 18 хв  10.21 1 г  18 хв 
247 Км 10.26 1 хв  10.27 1 г  41 хв 
Косарі 10.30 1 хв  10.31 1 г  45 хв 
241 Км 10.35 1 хв  10.36 1 г  50 хв 
Геологічна 10.39 1 хв  10.40 1 г  54 хв 
Кам'янка 10.43 1 хв  10.44 1 г  58 хв 
Пляківка 10.47 1 хв  10.48 2 г  2 хв 
Ярове 10.51 1 хв  10.52 2 г  6 хв 
Райгород 10.57 1 хв  10.58 2 г  12 хв 
Березняцька 11.02 1 хв  11.03 2 г  17 хв 
222 Км 11.05 1 хв  11.06 2 г  20 хв 
Березняки 11.09 1 хв  11.10 2 г  24 хв 
Велика Яблунівка 11.13 1 хв  11.14 2 г  28 хв 
Веселий Кут 11.16 1 хв  11.17 2 г  31 хв 
Ім. Тараса Шевченка 11.22 2 г 11 хв  13.33 2 г  37 хв 
Заводська 13.39 2 хв  13.41 4 г  54 хв 
Миколаївка 13.44 1 хв  13.45 4 г  59 хв 
Костянтинівка 13.47 1 хв  13.48 5 г  2 хв 
Перегонівка 13.53 1 хв  13.54 5 г  8 хв 
Балаклія-1 13.57 1 хв  13.58 5 г  12 хв 
Балаклія-2 14.01 1 хв  14.02 5 г  16 хв 
Володимирівка 14.07 9 хв  14.16 5 г  22 хв 
Мельниківка 14.20 1 хв  14.21 5 г  35 хв 
Носачеве 14.25 1 хв  14.26 5 г  40 хв 
Клубна 14.28 1 хв  14.29 5 г  43 хв 
Калинівка 14.31 1 хв  14.32 5 г  46 хв 
Цвіткове 14.39 5 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6503 Знам'янка-Пас. — Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31