У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6503 Знам'янка-Пас. — Цвіткове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6503 сполученням Знам'янка-Пас. - Цвіткове відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 08.45 і прибуває на станцію Цвіткове о 14.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 42 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Колгоспна, Коханівка, 264 Км, 255 Км, 241 Км, Ярове, Березняки, Заводська, Балаклія-1, Носачеве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 08.45
Знам'янка-Сортувальна 08.51 1 хв  08.52 6 хв 
Вагонне депо 08.54 1 хв  08.55 9 хв 
Знам'янка-2 08.59 1 хв  09.00 14 хв 
Колгоспна 09.02 1 хв  09.03 17 хв 
Водяна 09.06 1 хв  09.07 21 хв 
Чорноліська 09.13 1 хв  09.14 28 хв 
Богданівка 09.16 1 хв  09.17 31 хв 
Коханівка 09.19 1 хв  09.20 34 хв 
Єградівка 09.23 1 хв  09.24 38 хв 
Мамаїв Яр 09.29 1 хв  09.30 44 хв 
Цибулеве 09.37 1 хв  09.38 52 хв 
264 Км 09.45 1 хв  09.46 1 г 
Соснівка 09.48 1 хв  09.49 1 г  3 хв 
260 Км 09.51 1 хв  09.52 1 г  6 хв 
Бірки 09.55 1 хв  09.56 1 г  10 хв 
255 Км 09.58 1 хв  09.59 1 г  13 хв 
Фундукліївка 10.03 18 хв  10.21 1 г  18 хв 
247 Км 10.26 1 хв  10.27 1 г  41 хв 
Косарі 10.30 1 хв  10.31 1 г  45 хв 
241 Км 10.35 1 хв  10.36 1 г  50 хв 
Геологічна 10.39 1 хв  10.40 1 г  54 хв 
Кам'янка 10.43 1 хв  10.44 1 г  58 хв 
Пляківка 10.47 1 хв  10.48 2 г  2 хв 
Ярове 10.51 1 хв  10.52 2 г  6 хв 
Райгород 10.57 1 хв  10.58 2 г  12 хв 
Березняцька 11.02 1 хв  11.03 2 г  17 хв 
222 Км 11.05 1 хв  11.06 2 г  20 хв 
Березняки 11.09 1 хв  11.10 2 г  24 хв 
Велика Яблунівка 11.13 1 хв  11.14 2 г  28 хв 
Веселий Кут 11.16 1 хв  11.17 2 г  31 хв 
Ім. Тараса Шевченка 11.22 2 г 11 хв  13.33 2 г  37 хв 
Заводська 13.39 2 хв  13.41 4 г  54 хв 
Миколаївка 13.44 1 хв  13.45 4 г  59 хв 
Костянтинівка 13.47 1 хв  13.48 5 г  2 хв 
Перегонівка 13.53 1 хв  13.54 5 г  8 хв 
Балаклія-1 13.57 1 хв  13.58 5 г  12 хв 
Балаклія-2 14.01 1 хв  14.02 5 г  16 хв 
Володимирівка 14.07 9 хв  14.16 5 г  22 хв 
Мельниківка 14.20 1 хв  14.21 5 г  35 хв 
Носачеве 14.25 1 хв  14.26 5 г  40 хв 
Клубна 14.28 1 хв  14.29 5 г  43 хв 
Калинівка 14.31 1 хв  14.32 5 г  46 хв 
Цвіткове 14.39 5 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6503 Знам'янка-Пас. — Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031