У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6503 Знам'янка-Пас. — Цвіткове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6503 сполученням Знам'янка-Пас. - Цвіткове відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 08.40 і прибуває на станцію Цвіткове о 14.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 42 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Колгоспна, Коханівка, 264 Км, 255 Км, 241 Км, Ярове, Березняки, Заводська, Балаклія-1, Носачеве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 08.40
Знам'янка-Сортувальна 08.46 1 хв  08.47 6 хв 
Вагонне депо 08.49 1 хв  08.50 9 хв 
Знам'янка-2 08.54 1 хв  08.55 14 хв 
Колгоспна 08.57 1 хв  08.58 17 хв 
Водяна 09.01 1 хв  09.02 21 хв 
Чорноліська 09.08 1 хв  09.09 28 хв 
Богданівка 09.11 1 хв  09.12 31 хв 
Коханівка 09.14 1 хв  09.15 34 хв 
Єградівка 09.21 1 хв  09.22 41 хв 
Мамаїв Яр 09.26 1 хв  09.27 46 хв 
Цибулеве 09.32 1 хв  09.33 52 хв 
264 Км 09.40 1 хв  09.41 1 г 
Соснівка 09.43 1 хв  09.44 1 г  3 хв 
260 Км 09.46 1 хв  09.47 1 г  6 хв 
Бірки 09.50 1 хв  09.51 1 г  10 хв 
255 Км 09.53 1 хв  09.54 1 г  13 хв 
Фундукліївка 09.57 20 хв  10.17 1 г  17 хв 
247 Км 10.22 1 хв  10.23 1 г  42 хв 
Косарі 10.26 1 хв  10.27 1 г  46 хв 
241 Км 10.31 1 хв  10.32 1 г  51 хв 
Геологічна 10.34 1 хв  10.35 1 г  54 хв 
Кам'янка 10.38 1 хв  10.39 1 г  58 хв 
Пляківка 10.42 1 хв  10.43 2 г  2 хв 
Ярове 10.46 1 хв  10.47 2 г  6 хв 
Райгород 10.51 1 хв  10.52 2 г  11 хв 
Березняцька 10.56 1 хв  10.57 2 г  16 хв 
222 Км 10.59 1 хв  11.00 2 г  19 хв 
Березняки 11.03 1 хв  11.04 2 г  23 хв 
Велика Яблунівка 11.07 1 хв  11.08 2 г  27 хв 
Веселий Кут 11.11 1 хв  11.12 2 г  31 хв 
Ім. Тараса Шевченка 11.17 2 г 16 хв  13.33 2 г  37 хв 
Заводська 13.39 2 хв  13.41 4 г  59 хв 
Миколаївка 13.44 1 хв  13.45 5 г  4 хв 
Костянтинівка 13.48 1 хв  13.49 5 г  8 хв 
Перегонівка 13.54 1 хв  13.55 5 г  14 хв 
Балаклія-1 13.58 1 хв  13.59 5 г  18 хв 
Балаклія-2 14.02 1 хв  14.03 5 г  22 хв 
Володимирівка 14.08 8 хв  14.16 5 г  28 хв 
Мельниківка 14.20 1 хв  14.21 5 г  40 хв 
Носачеве 14.25 1 хв  14.26 5 г  45 хв 
Клубна 14.28 1 хв  14.29 5 г  48 хв 
Калинівка 14.31 1 хв  14.32 5 г  51 хв 
Цвіткове 14.38 5 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6503 Знам'янка-Пас. — Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031