У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6504 Цвіткове — Знам'янка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6504 сполученням Цвіткове - Знам'янка-Пас. відправляється зі станції Цвіткове о 06.35 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 11.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 42 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Мельниківка, Перегонівка, Ім. Тараса Шевченка, 222 Км, Пляківка, Косарі, Бірки, Цибулеве, Богданівка, Знам'янка-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Цвіткове 06.35
Калинівка 06.40 1 хв  06.41 5 хв 
Клубна 06.46 1 хв  06.47 11 хв 
Носачеве 06.48 1 хв  06.49 13 хв 
Мельниківка 06.53 1 хв  06.54 18 хв 
Володимирівка 07.00 1 хв  07.01 25 хв 
Балаклія-2 07.07 1 хв  07.08 32 хв 
Балаклія-1 07.11 1 хв  07.12 36 хв 
Перегонівка 07.14 7 хв  07.21 39 хв 
Костянтинівка 07.26 1 хв  07.27 51 хв 
Миколаївка 07.30 2 хв  07.32 55 хв 
Заводська 07.35 2 хв  07.37 1 г 
Ім. Тараса Шевченка 07.42 57 хв  08.39 1 г  7 хв 
Веселий Кут 08.44 1 хв  08.45 2 г  9 хв 
Велика Яблунівка 08.48 1 хв  08.49 2 г  13 хв 
Березняки 08.53 1 хв  08.54 2 г  18 хв 
222 Км 08.57 1 хв  08.58 2 г  22 хв 
Березняцька 09.00 1 хв  09.01 2 г  25 хв 
Райгород 09.05 1 хв  09.06 2 г  30 хв 
Ярове 09.10 1 хв  09.11 2 г  35 хв 
Пляківка 09.14 1 хв  09.15 2 г  39 хв 
Кам'янка 09.18 1 хв  09.19 2 г  43 хв 
Геологічна 09.23 1 хв  09.24 2 г  48 хв 
241 Км 09.27 1 хв  09.28 2 г  52 хв 
Косарі 09.32 1 хв  09.33 2 г  57 хв 
247 Км 09.36 1 хв  09.37 3 г  1 хв 
Фундукліївка 09.43 1 хв  09.44 3 г  8 хв 
255 Км 09.47 1 хв  09.48 3 г  12 хв 
Бірки 09.50 1 хв  09.51 3 г  15 хв 
260 Км 09.54 1 хв  09.55 3 г  19 хв 
Соснівка 09.57 1 хв  09.58 3 г  22 хв 
264 Км 10.01 1 хв  10.02 3 г  26 хв 
Цибулеве 10.11 32 хв  10.43 3 г  36 хв 
Мамаїв Яр 10.49 1 хв  10.50 4 г  14 хв 
Єградівка 10.55 1 хв  10.56 4 г  20 хв 
Коханівка 11.01 1 хв  11.02 4 г  26 хв 
Богданівка 11.04 1 хв  11.05 4 г  29 хв 
Чорноліська 11.08 1 хв  11.09 4 г  33 хв 
Водяна 11.12 1 хв  11.13 4 г  37 хв 
Колгоспна 11.16 1 хв  11.17 4 г  41 хв 
Знам'янка-2 11.19 1 хв  11.20 4 г  44 хв 
Вагонне депо 11.27 1 хв  11.28 4 г  52 хв 
Знам'янка-Сортувальна 11.30 1 хв  11.31 4 г  55 хв 
Знам'янка-Пас. 11.36 5 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6504 Цвіткове — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930