У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6504 Цвіткове — Знам'янка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Цвіткове - Знам'янка номер 6504 відправляється зі станції Цвіткове о 06.05 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 11.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 42 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6504 Цвіткове - Знам'янка пролягає по таким станціям як Мельниківка, Перегонівка, Ім. Тараса Шевченка, 222 Км, Пляківка, Косарі, Бірки, Цибулеве, Богданівка, Знам'янка-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Цвіткове 06.05
Калинівка 06.11 1 хв  06.12 6 хв 
Клубна 06.16 1 хв  06.17 11 хв 
Носачеве 06.20 1 хв  06.21 15 хв 
Мельниківка 06.25 1 хв  06.26 20 хв 
Володимирівка 06.31 1 хв  06.32 26 хв 
Балаклія-2 06.38 1 хв  06.39 33 хв 
Балаклія-1 06.43 1 хв  06.44 38 хв 
Перегонівка 06.47 12 хв  06.59 42 хв 
Костянтинівка 07.05 1 хв  07.06 1 г 
Миколаївка 07.10 1 хв  07.11 1 г  5 хв 
Заводська 07.13 1 хв  07.14 1 г  8 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.20 1 г 30 хв  08.50 1 г  15 хв 
Веселий Кут 08.54 1 хв  08.55 2 г  49 хв 
Велика Яблунівка 08.58 1 хв  08.59 2 г  53 хв 
Березняки 09.03 1 хв  09.04 2 г  58 хв 
222 Км 09.08 1 хв  09.09 3 г  3 хв 
Березняцька 09.11 1 хв  09.12 3 г  6 хв 
Райгород 09.16 1 хв  09.17 3 г  11 хв 
Ярове 09.21 1 хв  09.22 3 г  16 хв 
Пляківка 09.25 1 хв  09.26 3 г  20 хв 
Кам'янка 09.29 1 хв  09.30 3 г  24 хв 
Геологічна 09.33 1 хв  09.34 3 г  28 хв 
241 Км 09.37 1 хв  09.38 3 г  32 хв 
Косарі 09.42 1 хв  09.43 3 г  37 хв 
247 Км 09.46 1 хв  09.47 3 г  41 хв 
Фундукліївка 09.53 1 хв  09.54 3 г  48 хв 
255 Км 09.57 1 хв  09.58 3 г  52 хв 
Бірки 10.01 1 хв  10.02 3 г  56 хв 
260 Км 10.06 1 хв  10.07 4 г  1 хв 
Соснівка 10.09 1 хв  10.10 4 г  4 хв 
264 Км 10.12 1 хв  10.13 4 г  7 хв 
Цибулеве 10.21 11 хв  10.32 4 г  16 хв 
Мамаїв Яр 10.38 1 хв  10.39 4 г  33 хв 
Єградівка 10.43 1 хв  10.44 4 г  38 хв 
Коханівка 10.49 1 хв  10.50 4 г  44 хв 
Богданівка 10.52 1 хв  10.53 4 г  47 хв 
Чорноліська 10.57 1 хв  10.58 4 г  52 хв 
Водяна 11.03 1 хв  11.04 4 г  58 хв 
Колгоспна 11.07 1 хв  11.08 5 г  2 хв 
Знам'янка-2 11.10 1 хв  11.11 5 г  5 хв 
Вагонне депо 11.18 1 хв  11.19 5 г  13 хв 
Знам'янка-Сортувальна 11.23 1 хв  11.24 5 г  18 хв 
Знам'янка-Пас. 11.29 5 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6504 Цвіткове — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031