У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6506 Пришиб — Синельникове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Пришиб - Синельникове номер 6506 відправляється зі станції Пришиб о 04.23 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 08.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6506 Пришиб - Синельникове пролягає по таким станціям як Бурчацьк, 1146 Км, 1138 Км, 1134 Км, Канкринівка, 1117 Км, Запоріжжя-1, Запоріжжя Вантажне, 1074 Км, 1061 Км, 1045 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Пришиб 04.23
1170 Км 04.30 1 хв  04.31 7 хв 
1167 Км 04.35 1 хв  04.36 12 хв 
Бурчацьк 04.41 1 хв  04.42 18 хв 
Таврійськ 04.53 2 хв  04.55 30 хв 
Попове 05.01 1 хв  05.02 38 хв 
1146 Км 05.04 1 хв  05.05 41 хв 
Дачна 05.08 1 хв  05.09 45 хв 
1141 Км 05.14 1 хв  05.15 51 хв 
1138 Км 05.18 1 хв  05.19 55 хв 
Плавні-Пас. 05.24 1 хв  05.25 1 г  1 хв 
Плавні-Вантажні 05.30 1 хв  05.31 1 г  7 хв 
1134 Км 05.33 1 хв  05.34 1 г  10 хв 
1132 Км 05.37 1 хв  05.38 1 г  14 хв 
1130 Км 05.40 1 хв  05.41 1 г  17 хв 
Канкринівка 05.48 1 хв  05.49 1 г  25 хв 
1123 Км 05.53 1 хв  05.54 1 г  30 хв 
Осетрівка 05.57 1 хв  05.58 1 г  34 хв 
1117 Км 06.01 1 хв  06.02 1 г  38 хв 
Кушугум 06.04 1 хв  06.05 1 г  41 хв 
Балабине 06.08 5 хв  06.13 1 г  45 хв 
Запоріжжя-1 06.22 4 хв  06.26 1 г  59 хв 
Мотор 06.33 1 хв  06.34 2 г  10 хв 
Іскра 06.36 1 хв  06.37 2 г  13 хв 
Запоріжжя Вантажне 06.43 1 хв  06.44 2 г  20 хв 
Янцеве 06.54 1 хв  06.55 2 г  31 хв 
Вільнянськ 07.02 2 хв  07.04 2 г  39 хв 
1074 Км 07.10 1 хв  07.11 2 г  47 хв 
Новогупалівка 07.17 1 хв  07.18 2 г  54 хв 
1063 Км 07.22 1 хв  07.23 2 г  59 хв 
1061 Км 07.26 1 хв  07.27 3 г  3 хв 
Славгород-Південний 07.33 1 хв  07.34 3 г  10 хв 
1049 Км 07.40 1 хв  07.41 3 г  17 хв 
1045 Км 07.45 1 хв  07.46 3 г  22 хв 
Івківка 07.50 1 хв  07.51 3 г  27 хв 
Синельникове-1 08.02 3 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6506 Пришиб — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28