У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6506 Пришиб — Синельникове-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6506 сполученням Пришиб - Синельникове-1 відправляється зі станції Пришиб о 04.23 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 07.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бурчацьк, 1146 Км, 1138 Км, 1134 Км, Канкринівка, 1117 Км, Запоріжжя-1, Запоріжжя Вантажне, 1074 Км, 1061 Км, Івківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Пришиб 04.23
1170 Км 04.30 1 хв  04.31 7 хв 
1167 Км 04.36 1 хв  04.36 13 хв 
Бурчацьк 04.41 1 хв  04.42 18 хв 
Таврійськ 04.53 2 хв  04.55 30 хв 
Попове 05.01 1 хв  05.02 38 хв 
1146 Км 05.04 1 хв  05.05 41 хв 
Дачна 05.08 1 хв  05.09 45 хв 
1141 Км 05.14 1 хв  05.15 51 хв 
1138 Км 05.18 1 хв  05.19 55 хв 
Плавні-Пас. 05.24 1 хв  05.25 1 г  1 хв 
Плавні-Вантажні 05.30 1 хв  05.31 1 г  7 хв 
1134 Км 05.33 1 хв  05.34 1 г  10 хв 
1132 Км 05.37 1 хв  05.38 1 г  14 хв 
1130 Км 05.40 1 хв  05.41 1 г  17 хв 
Канкринівка 05.48 1 хв  05.49 1 г  25 хв 
1123 Км 05.53 1 хв  05.54 1 г  30 хв 
Осетрівка 05.57 1 хв  05.58 1 г  34 хв 
1117 Км 06.01 1 хв  06.02 1 г  38 хв 
Кушугум 06.04 1 хв  06.05 1 г  41 хв 
Балабине 06.08 1 хв  06.09 1 г  45 хв 
Запоріжжя-1 06.18 5 хв  06.23 1 г  55 хв 
Мотор 06.31 1 хв  06.32 2 г  8 хв 
Іскра 06.34 1 хв  06.35 2 г  11 хв 
Запоріжжя Вантажне 06.42 1 хв  06.43 2 г  19 хв 
Янцеве 06.54 1 хв  06.55 2 г  31 хв 
Вільнянськ 07.02 2 хв  07.04 2 г  39 хв 
1074 Км 07.10 1 хв  07.11 2 г  47 хв 
Новогупалівка 07.17 1 хв  07.18 2 г  54 хв 
1063 Км 07.22 1 хв  07.23 2 г  59 хв 
1061 Км 07.26 1 хв  07.27 3 г  3 хв 
Славгород-Південний 07.33 1 хв  07.34 3 г  10 хв 
1045 Км 07.44 1 хв  07.45 3 г  21 хв 
Івківка 07.49 1 хв  07.50 3 г  26 хв 
Синельникове-1 07.59 3 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6506 Пришиб — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031