У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6506 Пришиб — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6506 сполученням Пришиб - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Пришиб о 04.47 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 07.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 1167 Км, Тавричеськ-Вантажний, Попове, Дачна, 1138 Км, Плавні-Вантажні, 1132 Км, Канкринівка, Осетрівка, Кушугум, Запоріжжя-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Пришиб 04.47
1170 Км 04.57 1 хв  04.58 10 хв 
1167 Км 05.02 1 хв  05.03 15 хв 
Бурчацьк 05.08 1 хв  05.09 21 хв 
Тавричеськ-Вантажний 05.17 1 хв  05.17 30 хв 
Таврійськ 05.20 2 хв  05.22 33 хв 
Попове 05.28 1 хв  05.29 41 хв 
1146 Км 05.32 1 хв  05.33 45 хв 
Дачна 05.36 1 хв  05.37 49 хв 
1141 Км 05.42 1 хв  05.43 55 хв 
1138 Км 05.46 1 хв  05.47 59 хв 
Плавні-Пас. 05.52 1 хв  05.53 1 г  5 хв 
Плавні-Вантажні 05.58 1 хв  05.59 1 г  11 хв 
1134 Км 06.01 1 хв  06.02 1 г  14 хв 
1132 Км 06.05 1 хв  06.06 1 г  18 хв 
1130 Км 06.08 1 хв  06.09 1 г  21 хв 
Канкринівка 06.16 1 хв  06.17 1 г  29 хв 
1123 Км 06.22 1 хв  06.23 1 г  35 хв 
Осетрівка 06.26 1 хв  06.27 1 г  39 хв 
1117 Км 06.30 1 хв  06.31 1 г  43 хв 
Кушугум 06.33 1 хв  06.34 1 г  46 хв 
Балабине 06.37 5 хв  06.42 1 г  50 хв 
Запоріжжя-1 06.51 3 хв  06.54 2 г  4 хв 
Запоріжжя-2 07.03 2 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6506 Пришиб — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031