У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6508 Цвіткове — Знам'янка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6508 сполученням Цвіткове - Знам'янка-Пас. відправляється зі станції Цвіткове о 15.00 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 19.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 42 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Мельниківка, Перегонівка, Ім. Тараса Шевченка, 222 Км, Пляківка, Косарі, Бірки, Цибулеве, Богданівка, Знам'янка-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Цвіткове 15.00
Калинівка 15.05 1 хв  15.06 5 хв 
Клубна 15.10 1 хв  15.11 10 хв 
Носачеве 15.13 1 хв  15.14 13 хв 
Мельниківка 15.18 1 хв  15.19 18 хв 
Володимирівка 15.24 1 хв  15.25 24 хв 
Балаклія-2 15.31 1 хв  15.32 31 хв 
Балаклія-1 15.34 1 хв  15.35 34 хв 
Перегонівка 15.37 1 хв  15.38 37 хв 
Костянтинівка 15.43 1 хв  15.44 43 хв 
Миколаївка 15.47 1 хв  15.48 47 хв 
Заводська 15.50 1 хв  15.51 50 хв 
Ім. Тараса Шевченка 15.56 1 г 19 хв  17.15 56 хв 
Веселий Кут 17.20 1 хв  17.21 2 г  20 хв 
Велика Яблунівка 17.24 1 хв  17.25 2 г  24 хв 
Березняки 17.29 1 хв  17.30 2 г  29 хв 
222 Км 17.33 1 хв  17.34 2 г  33 хв 
Березняцька 17.36 1 хв  17.37 2 г  36 хв 
Райгород 17.41 1 хв  17.42 2 г  41 хв 
Ярове 17.46 1 хв  17.47 2 г  46 хв 
Пляківка 17.50 1 хв  17.51 2 г  50 хв 
Кам'янка 17.54 1 хв  17.55 2 г  54 хв 
Геологічна 17.59 1 хв  18.00 2 г  59 хв 
241 Км 18.03 1 хв  18.04 3 г  3 хв 
Косарі 18.08 1 хв  18.09 3 г  8 хв 
247 Км 18.12 1 хв  18.13 3 г  12 хв 
Фундукліївка 18.19 1 хв  18.20 3 г  19 хв 
255 Км 18.23 1 хв  18.24 3 г  23 хв 
Бірки 18.26 1 хв  18.27 3 г  26 хв 
260 Км 18.30 1 хв  18.31 3 г  30 хв 
Соснівка 18.33 1 хв  18.34 3 г  33 хв 
264 Км 18.37 1 хв  18.38 3 г  37 хв 
Цибулеве 18.47 1 хв  18.48 3 г  47 хв 
Мамаїв Яр 18.54 1 хв  18.55 3 г  54 хв 
Єградівка 19.00 1 хв  19.01 4 г 
Коханівка 19.06 1 хв  19.07 4 г  6 хв 
Богданівка 19.09 1 хв  19.10 4 г  9 хв 
Чорноліська 19.12 1 хв  19.13 4 г  12 хв 
Водяна 19.17 1 хв  19.18 4 г  17 хв 
Колгоспна 19.21 1 хв  19.22 4 г  21 хв 
Знам'янка-2 19.24 1 хв  19.25 4 г  24 хв 
Вагонне депо 19.31 1 хв  19.32 4 г  31 хв 
Знам'янка-Сортувальна 19.33 1 хв  19.34 4 г  33 хв 
Знам'янка-Пас. 19.39 4 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6508 Цвіткове — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031