У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6508 Цвіткове — Знам'янка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Цвіткове - Знам'янка номер 6508 відправляється зі станції Цвіткове о 15.32 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 19.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 42 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6508 Цвіткове - Знам'янка пролягає по таким станціям як Мельниківка, Перегонівка, Ім. Тараса Шевченка, 222 Км, Пляківка, Косарі, Бірки, Цибулеве, Богданівка, Знам'янка-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Цвіткове 15.32
Калинівка 15.38 1 хв  15.39 6 хв 
Клубна 15.43 1 хв  15.44 11 хв 
Носачеве 15.47 1 хв  15.48 15 хв 
Мельниківка 15.52 1 хв  15.53 20 хв 
Володимирівка 15.58 1 хв  15.59 26 хв 
Балаклія-2 16.05 1 хв  16.06 33 хв 
Балаклія-1 16.09 1 хв  16.10 37 хв 
Перегонівка 16.13 1 хв  16.14 41 хв 
Костянтинівка 16.20 1 хв  16.21 48 хв 
Миколаївка 16.25 1 хв  16.26 53 хв 
Заводська 16.28 1 хв  16.29 56 хв 
Ім. Тараса Шевченка 16.35 40 хв  17.15 1 г  3 хв 
Веселий Кут 17.20 1 хв  17.21 1 г  48 хв 
Велика Яблунівка 17.24 1 хв  17.25 1 г  52 хв 
Березняки 17.29 1 хв  17.30 1 г  57 хв 
222 Км 17.34 1 хв  17.35 2 г  2 хв 
Березняцька 17.38 1 хв  17.39 2 г  6 хв 
Райгород 17.43 1 хв  17.44 2 г  11 хв 
Ярове 17.48 1 хв  17.49 2 г  16 хв 
Пляківка 17.52 1 хв  17.53 2 г  20 хв 
Кам'янка 17.57 1 хв  17.58 2 г  25 хв 
Геологічна 18.01 1 хв  18.02 2 г  29 хв 
241 Км 18.06 1 хв  18.07 2 г  34 хв 
Косарі 18.11 1 хв  18.12 2 г  39 хв 
247 Км 18.15 1 хв  18.16 2 г  43 хв 
Фундукліївка 18.22 1 хв  18.23 2 г  50 хв 
255 Км 18.26 1 хв  18.27 2 г  54 хв 
Бірки 18.30 1 хв  18.31 2 г  58 хв 
260 Км 18.35 1 хв  18.36 3 г  3 хв 
Соснівка 18.38 1 хв  18.39 3 г  6 хв 
264 Км 18.41 1 хв  18.42 3 г  9 хв 
Цибулеве 18.50 1 хв  18.51 3 г  18 хв 
Мамаїв Яр 18.57 1 хв  18.58 3 г  25 хв 
Єградівка 19.02 1 хв  19.03 3 г  30 хв 
Коханівка 19.08 1 хв  19.09 3 г  36 хв 
Богданівка 19.11 1 хв  19.12 3 г  39 хв 
Чорноліська 19.15 1 хв  19.16 3 г  43 хв 
Водяна 19.21 1 хв  19.22 3 г  49 хв 
Колгоспна 19.25 1 хв  19.26 3 г  53 хв 
Знам'янка-2 19.28 1 хв  19.29 3 г  56 хв 
Вагонне депо 19.35 1 хв  19.36 4 г  3 хв 
Знам'янка-Сортувальна 19.37 1 хв  19.38 4 г  5 хв 
Знам'янка-Пас. 19.43 4 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6508 Цвіткове — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930