У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6508 Цвіткове — Знам'янка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6508 сполученням Цвіткове - Знам'янка-Пас. відправляється зі станції Цвіткове о 15.00 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 19.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 42 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Мельниківка, Перегонівка, Ім. Тараса Шевченка, 222 Км, Пляківка, Косарі, Бірки, Цибулеве, Богданівка, Знам'янка-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Цвіткове 15.00
Калинівка 15.05 1 хв  15.06 5 хв 
Клубна 15.10 1 хв  15.11 10 хв 
Носачеве 15.13 1 хв  15.14 13 хв 
Мельниківка 15.18 1 хв  15.19 18 хв 
Володимирівка 15.24 1 хв  15.25 24 хв 
Балаклія-2 15.31 1 хв  15.32 31 хв 
Балаклія-1 15.34 1 хв  15.35 34 хв 
Перегонівка 15.37 1 хв  15.38 37 хв 
Костянтинівка 15.43 1 хв  15.44 43 хв 
Миколаївка 15.47 1 хв  15.48 47 хв 
Заводська 15.50 1 хв  15.51 50 хв 
Ім. Тараса Шевченка 15.56 1 г 19 хв  17.15 56 хв 
Веселий Кут 17.20 1 хв  17.21 2 г  20 хв 
Велика Яблунівка 17.24 1 хв  17.25 2 г  24 хв 
Березняки 17.29 1 хв  17.30 2 г  29 хв 
222 Км 17.33 1 хв  17.34 2 г  33 хв 
Березняцька 17.36 1 хв  17.37 2 г  36 хв 
Райгород 17.41 1 хв  17.42 2 г  41 хв 
Ярове 17.46 1 хв  17.47 2 г  46 хв 
Пляківка 17.50 1 хв  17.51 2 г  50 хв 
Кам'янка 17.54 1 хв  17.55 2 г  54 хв 
Геологічна 17.59 1 хв  18.00 2 г  59 хв 
241 Км 18.03 1 хв  18.04 3 г  3 хв 
Косарі 18.08 1 хв  18.09 3 г  8 хв 
247 Км 18.12 1 хв  18.13 3 г  12 хв 
Фундукліївка 18.19 1 хв  18.20 3 г  19 хв 
255 Км 18.23 1 хв  18.24 3 г  23 хв 
Бірки 18.26 1 хв  18.27 3 г  26 хв 
260 Км 18.30 1 хв  18.31 3 г  30 хв 
Соснівка 18.33 1 хв  18.34 3 г  33 хв 
264 Км 18.37 1 хв  18.38 3 г  37 хв 
Цибулеве 18.47 1 хв  18.48 3 г  47 хв 
Мамаїв Яр 18.54 1 хв  18.55 3 г  54 хв 
Єградівка 19.00 1 хв  19.01 4 г 
Коханівка 19.06 1 хв  19.07 4 г  6 хв 
Богданівка 19.09 1 хв  19.10 4 г  9 хв 
Чорноліська 19.12 1 хв  19.13 4 г  12 хв 
Водяна 19.17 1 хв  19.18 4 г  17 хв 
Колгоспна 19.21 1 хв  19.22 4 г  21 хв 
Знам'янка-2 19.24 1 хв  19.25 4 г  24 хв 
Вагонне депо 19.31 1 хв  19.32 4 г  31 хв 
Знам'янка-Сортувальна 19.33 1 хв  19.34 4 г  33 хв 
Знам'янка-Пас. 19.39 4 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6508 Цвіткове — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31