У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6510 Мелітополь — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6510 сполученням Мелітополь - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Мелітополь о 04.00 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 07.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ланкоскладальне, Плодородна, 1170 Км, Тавричеськ-Вантажний, 1146 Км, 1138 Км, 1134 Км, Канкринівка, 1117 Км, Депо.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021 затримається на годину по ст.Мелітополь.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мелітополь 04.00
Депо 04.04 1 хв  04.05 4 хв 
Обільна 04.14 1 хв  04.15 14 хв 
Ланкоскладальне 04.28 1 хв  04.29 28 хв 
Федорівка 04.34 1 хв  04.35 34 хв 
Братське 04.42 1 хв  04.43 42 хв 
Плодородна 04.49 1 хв  04.50 49 хв 
1180 Км 04.57 1 хв  04.58 57 хв 
Пришиб 05.04 1 хв  05.05 1 г  4 хв 
1170 Км 05.12 1 хв  05.13 1 г  12 хв 
1167 Км 05.17 1 хв  05.18 1 г  17 хв 
Бурчацьк 05.23 9 хв  05.32 1 г  23 хв 
Тавричеськ-Вантажний 05.40 1 хв  05.41 1 г  40 хв 
Таврійськ 05.46 2 хв  05.48 1 г  46 хв 
Попове 05.54 1 хв  05.55 1 г  54 хв 
1146 Км 05.57 1 хв  05.58 1 г  57 хв 
Дачна 06.01 1 хв  06.02 2 г  1 хв 
1141 Км 06.07 1 хв  06.08 2 г  7 хв 
1138 Км 06.11 1 хв  06.12 2 г  11 хв 
Плавні-Пас. 06.17 1 хв  06.18 2 г  17 хв 
Плавні-Вантажні 06.23 1 хв  06.24 2 г  23 хв 
1134 Км 06.26 1 хв  06.27 2 г  26 хв 
1132 Км 06.30 1 хв  06.31 2 г  30 хв 
1130 Км 06.33 1 хв  06.34 2 г  33 хв 
Канкринівка 06.41 1 хв  06.42 2 г  41 хв 
1123 Км 06.47 1 хв  06.48 2 г  47 хв 
Осетрівка 06.51 1 хв  06.52 2 г  51 хв 
1117 Км 06.55 1 хв  06.56 2 г  55 хв 
Кушугум 06.58 1 хв  06.59 2 г  58 хв 
Балабине 07.02 1 хв  07.03 3 г  2 хв 
Депо 07.06 1 хв  07.07 3 г  6 хв 
Запоріжжя-1 07.13 3 хв  07.16 3 г  13 хв 
Запоріжжя-2 07.25 3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6510 Мелітополь — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930