У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6510 Мелітополь — Запоріжжя Ліве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6510 сполученням Мелітополь - Запоріжжя Ліве відправляється зі станції Мелітополь о 04.08 і прибуває на станцію Запоріжжя Ліве о 07.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Федорівка, 1180 Км, 1167 Км, Таврійськ, Дачна, Плавні-Пас., 1132 Км, 1123 Км, Кушугум, Запоріжжя-1, 4 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мелітополь 04.08
Обільна 04.22 1 хв  04.23 14 хв 
Ланкоскладальне 04.36 1 хв  04.37 28 хв 
Федорівка 04.42 2 хв  04.44 34 хв 
Братське 04.50 1 хв  04.51 42 хв 
Плодородна 04.57 2 хв  04.59 49 хв 
1180 Км 05.05 1 хв  05.06 57 хв 
Пришиб 05.12 1 хв  05.13 1 г  4 хв 
1170 Км 05.20 1 хв  05.21 1 г  12 хв 
1167 Км 05.25 1 хв  05.26 1 г  17 хв 
Бурчацьк 05.31 1 хв  05.32 1 г  23 хв 
Тавричеськ-Вантажний 05.40 1 хв  05.41 1 г  32 хв 
Таврійськ 05.46 2 хв  05.48 1 г  38 хв 
Попове 05.54 1 хв  05.55 1 г  46 хв 
1146 Км 05.57 1 хв  05.58 1 г  49 хв 
Дачна 06.01 1 хв  06.02 1 г  53 хв 
1141 Км 06.07 1 хв  06.08 1 г  59 хв 
1138 Км 06.11 1 хв  06.12 2 г  3 хв 
Плавні-Пас. 06.17 1 хв  06.18 2 г  9 хв 
Плавні-Вантажні 06.23 1 хв  06.24 2 г  15 хв 
1134 Км 06.26 1 хв  06.27 2 г  18 хв 
1132 Км 06.30 1 хв  06.31 2 г  22 хв 
1130 Км 06.33 1 хв  06.34 2 г  25 хв 
Канкринівка 06.41 1 хв  06.42 2 г  33 хв 
1123 Км 06.47 1 хв  06.48 2 г  39 хв 
Осетрівка 06.51 1 хв  06.52 2 г  43 хв 
1117 Км 06.55 1 хв  06.56 2 г  47 хв 
Кушугум 06.58 1 хв  06.59 2 г  50 хв 
Балабине 07.02 1 хв  07.03 2 г  54 хв 
Депо 07.06 1 хв  07.07 2 г  58 хв 
Запоріжжя-1 07.13 3 хв  07.16 3 г  5 хв 
Запоріжжя-2 07.25 2 хв  07.27 3 г  17 хв 
6 Км 07.34 1 хв  07.35 3 г  26 хв 
4 Км 07.38 1 хв  07.39 3 г  30 хв 
Запоріжжя Ліве 07.47 3 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6510 Мелітополь — Запоріжжя Ліве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930