У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6510 Мелітополь — Запоріжжя Ліве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6510 сполученням Мелітополь - Запоріжжя Ліве відправляється зі станції Мелітополь о 04.00 і прибуває на станцію Запоріжжя Ліве о 07.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ланкоскладальне, Плодородна, 1170 Км, Тавричеськ-Вантажний, 1146 Км, 1138 Км, 1134 Км, Канкринівка, 1117 Км, Депо, 6 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мелітополь 04.00
Депо 04.04 1 хв  04.05 4 хв 
Обільна 04.14 1 хв  04.15 14 хв 
Ланкоскладальне 04.28 1 хв  04.29 28 хв 
Федорівка 04.34 2 хв  04.36 34 хв 
Братське 04.42 1 хв  04.43 42 хв 
Плодородна 04.49 1 хв  04.50 49 хв 
1180 Км 04.57 1 хв  04.58 57 хв 
Пришиб 05.04 1 хв  05.05 1 г  4 хв 
1170 Км 05.12 1 хв  05.13 1 г  12 хв 
1167 Км 05.17 1 хв  05.18 1 г  17 хв 
Бурчацьк 05.23 9 хв  05.32 1 г  23 хв 
Тавричеськ-Вантажний 05.40 1 хв  05.41 1 г  40 хв 
Таврійськ 05.46 2 хв  05.48 1 г  46 хв 
Попове 05.54 1 хв  05.55 1 г  54 хв 
1146 Км 05.57 1 хв  05.58 1 г  57 хв 
Дачна 06.01 1 хв  06.02 2 г  1 хв 
1141 Км 06.07 1 хв  06.08 2 г  7 хв 
1138 Км 06.11 1 хв  06.12 2 г  11 хв 
Плавні-Пас. 06.17 1 хв  06.18 2 г  17 хв 
Плавні-Вантажні 06.23 1 хв  06.24 2 г  23 хв 
1134 Км 06.26 1 хв  06.27 2 г  26 хв 
1132 Км 06.30 1 хв  06.31 2 г  30 хв 
1130 Км 06.33 1 хв  06.34 2 г  33 хв 
Канкринівка 06.41 1 хв  06.42 2 г  41 хв 
1123 Км 06.47 1 хв  06.48 2 г  47 хв 
Осетрівка 06.51 1 хв  06.52 2 г  51 хв 
1117 Км 06.55 1 хв  06.56 2 г  55 хв 
Кушугум 06.58 1 хв  06.59 2 г  58 хв 
Балабине 07.02 1 хв  07.03 3 г  2 хв 
Депо 07.06 1 хв  07.07 3 г  6 хв 
Запоріжжя-1 07.13 3 хв  07.16 3 г  13 хв 
Запоріжжя-2 07.25 2 хв  07.27 3 г  25 хв 
6 Км 07.34 1 хв  07.35 3 г  34 хв 
4 Км 07.38 1 хв  07.39 3 г  38 хв 
Запоріжжя Ліве 07.47 3 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6510 Мелітополь — Запоріжжя Ліве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031