У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6510 Мелітополь — Запоріжжя Ліве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6510 сполученням Мелітополь - Запоріжжя Ліве відправляється зі станції Мелітополь о 04.15 і прибуває на станцію Запоріжжя Ліве о 07.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ланкоскладальне, Плодородна, 1170 Км, Таврійськ, Дачна, Плавні-Пас., 1132 Км, 1123 Км, Кушугум, Запоріжжя-1, 4 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

святкові дні
з 2020-09-23 по 2020-12-13: З 4/08 призначити зупинку по ст.Таврійськ Вант. до ст.Плодородне чинним, далі наступним розкладом: ст.Плодородне (4.57 - 5.02); пл.1180 км (5.09 - 5.10); ст.Пришиб (5.16 - 5.17); пл.1170 км (5.24 - 5.25); пл.1167 км (5.29 - 5.30); ст.Бурчацьк (5.34 - 5.35); ст.Таврійсь Вант. (5.43 - 5.44); ст.Таврійськ (5.49 - 5.51); далі згідно чинного розкладу.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мелітополь 04.15
Депо 04.19 1 хв  04.20 4 хв 
Обільна 04.26 1 хв  04.27 11 хв 
Ланкоскладальне 04.39 1 хв  04.40 24 хв 
Федорівка 04.44 2 хв  04.46 29 хв 
Братське 04.52 1 хв  04.53 37 хв 
Плодородна 04.58 1 хв  04.59 43 хв 
1180 Км 05.06 1 хв  05.07 51 хв 
Пришиб 05.13 1 хв  05.14 58 хв 
1170 Км 05.22 1 хв  05.23 1 г  7 хв 
1167 Км 05.26 1 хв  05.27 1 г  11 хв 
Бурчацьк 05.32 1 хв  05.33 1 г  17 хв 
Таврійськ 05.43 2 хв  05.45 1 г  28 хв 
Попове 05.51 1 хв  05.52 1 г  36 хв 
1146 Км 05.54 1 хв  05.55 1 г  39 хв 
Дачна 05.57 1 хв  05.58 1 г  42 хв 
1141 Км 06.02 1 хв  06.03 1 г  47 хв 
1138 Км 06.06 1 хв  06.07 1 г  51 хв 
Плавні-Пас. 06.12 1 хв  06.13 1 г  57 хв 
Плавні-Вантажні 06.18 1 хв  06.19 2 г  3 хв 
1134 Км 06.21 1 хв  06.22 2 г  6 хв 
1132 Км 06.25 1 хв  06.26 2 г  10 хв 
1130 Км 06.28 1 хв  06.29 2 г  13 хв 
Канкринівка 06.36 1 хв  06.37 2 г  21 хв 
1123 Км 06.42 1 хв  06.43 2 г  27 хв 
Осетрівка 06.46 1 хв  06.47 2 г  31 хв 
1117 Км 06.50 1 хв  06.51 2 г  35 хв 
Кушугум 06.53 1 хв  06.54 2 г  38 хв 
Балабине 06.57 1 хв  06.58 2 г  42 хв 
Депо 07.02 1 хв  07.03 2 г  47 хв 
Запоріжжя-1 07.11 3 хв  07.14 2 г  56 хв 
Запоріжжя-2 07.21 2 хв  07.23 3 г  6 хв 
6 Км 07.29 1 хв  07.30 3 г  14 хв 
4 Км 07.33 1 хв  07.34 3 г  18 хв 
Запоріжжя Ліве 07.40 3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6510 Мелітополь — Запоріжжя Ліве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031