У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6510 Мерефа — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6510 сполученням Мерефа - Харків-Пас. відправляється зі станції Мерефа о 06.58 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Артемівка, Комарівка, Південний, Зелений Гай, Високий, Науковий, Покотилівка, Карачівка, Липовий Гай, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерефа 06.58
Артемівка 07.02 1 хв  07.03 4 хв 
Комарівка 07.07 1 хв  07.08 9 хв 
Південний 07.10 1 хв  07.11 12 хв 
Зелений Гай 07.13 1 хв  07.14 15 хв 
Високий 07.16 1 хв  07.17 18 хв 
Науковий 07.20 1 хв  07.21 22 хв 
Покотилівка 07.25 1 хв  07.26 27 хв 
Карачівка 07.29 1 хв  07.30 31 хв 
Липовий Гай 07.33 1 хв  07.34 35 хв 
Новоселівка 07.39 1 хв  07.40 41 хв 
Харків-Пас. 07.45 47 хв 

У розкладі поїзда 6510 Мерефа — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031