У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6511 Харків — Лихачове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Лихачове номер 6511 відправляється зі станції Харків-Пас. о 07.40 і прибуває на станцію Лихачове о 09.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6511 Харків - Лихачове пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, Міст, Єзерська, Бірки, Першотравневий, Широніне, Клименівка, Північ, Берека.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 07.40
Новоселівка 07.46 1 хв  07.47 6 хв 
Липовий Гай 07.51 1 хв  07.52 11 хв 
Карачівка 07.55 1 хв  07.56 15 хв 
Покотилівка 07.58 1 хв  07.59 18 хв 
Науковий 08.02 1 хв  08.03 22 хв 
Високий 08.05 1 хв  08.06 25 хв 
Зелений Гай 08.08 1 хв  08.09 28 хв 
Південний 08.11 1 хв  08.12 31 хв 
Комарівка 08.14 1 хв  08.15 34 хв 
Артемівка 08.19 1 хв  08.20 39 хв 
Мерефа 08.24 1 хв  08.25 44 хв 
Міст 08.30 1 хв  08.31 50 хв 
Селекційна 08.34 1 хв  08.35 54 хв 
Єзерська 08.39 1 хв  08.40 59 хв 
Липкуватівка 08.44 1 хв  08.45 1 г  4 хв 
Бірки 08.50 1 хв  08.51 1 г  10 хв 
829 Км 08.57 1 хв  08.58 1 г  17 хв 
Першотравневий 09.01 1 хв  09.02 1 г  21 хв 
Шурине 09.06 1 хв  09.07 1 г  26 хв 
Широніне 09.12 1 хв  09.13 1 г  32 хв 
Безпалівка 09.17 1 хв  09.18 1 г  37 хв 
Клименівка 09.23 1 хв  09.24 1 г  43 хв 
Новоберецька 09.26 1 хв  09.27 1 г  46 хв 
Північ 09.31 1 хв  09.32 1 г  51 хв 
Трійчате 09.35 1 хв  09.36 1 г  55 хв 
Берека 09.41 1 хв  09.42 2 г  1 хв 
865 09.48 1 хв  09.49 2 г  8 хв 
Лихачове 09.55 2 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6511 Харків-Пас. — Лихачове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728