У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6513 Харків-Пас. — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6513 сполученням Харків-Пас. - Лозова відправляється зі станції Харків-Пас. о 08.25 і прибуває на станцію Лозова о 12.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Покотилівка, Південний, Міст, Бірки, Широніне, Північ, Лихачове, Біляївка, Відпочинок, Хлібна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 08.25
Новоселівка 08.30 1 хв  08.31 5 хв 
Липовий Гай 08.35 2 хв  08.37 10 хв 
Карачівка 08.40 1 хв  08.41 15 хв 
Покотилівка 08.43 1 хв  08.44 18 хв 
Науковий 08.47 2 хв  08.49 22 хв 
Високий 08.52 1 хв  08.53 27 хв 
Зелений Гай 08.55 1 хв  08.56 30 хв 
Південний 08.58 1 хв  08.59 33 хв 
Комарівка 09.01 1 хв  09.02 36 хв 
Артемівка 09.05 1 хв  09.06 40 хв 
Мерефа 09.09 2 хв  09.11 44 хв 
Міст 09.16 1 хв  09.17 51 хв 
Селекційна 09.20 1 хв  09.21 55 хв 
Єзерська 09.26 1 хв  09.27 1 г  1 хв 
Липкуватівка 09.30 1 хв  09.31 1 г  5 хв 
Бірки 09.37 1 хв  09.38 1 г  12 хв 
829 Км 09.43 1 хв  09.44 1 г  18 хв 
Першотравневий 09.47 1 хв  09.48 1 г  22 хв 
Шурине 09.53 1 хв  09.54 1 г  28 хв 
Широніне 09.59 1 хв  10.00 1 г  34 хв 
Безпалівка 10.03 8 хв  10.11 1 г  38 хв 
Клименівка 10.17 1 хв  10.18 1 г  52 хв 
Новоберецька 10.20 1 хв  10.21 1 г  55 хв 
Північ 10.25 1 хв  10.26 2 г 
Трійчате 10.29 9 хв  10.38 2 г  4 хв 
Берека 10.43 1 хв  10.44 2 г  18 хв 
865 10.48 1 хв  10.49 2 г  23 хв 
Лихачове 10.53 1 хв  10.54 2 г  28 хв 
872 Км 10.59 1 хв  11.00 2 г  34 хв 
878 Км 11.04 1 хв  11.05 2 г  39 хв 
Перемога 11.09 1 хв  11.10 2 г  44 хв 
Біляївка 11.14 1 хв  11.15 2 г  49 хв 
Роздольський 11.22 1 хв  11.23 2 г  57 хв 
Шульське 11.28 1 хв  11.29 3 г  3 хв 
Краснопавлівка 11.33 1 хв  11.34 3 г  8 хв 
Відпочинок 11.43 1 хв  11.44 3 г  18 хв 
Герсеванівський 11.49 1 хв  11.50 3 г  24 хв 
Прядкін 11.56 1 хв  11.57 3 г  31 хв 
Панютине 12.03 1 хв  12.04 3 г  38 хв 
Хлібна 12.07 1 хв  12.08 3 г  42 хв 
Заводська 12.11 1 хв  12.12 3 г  46 хв 
Лозова 12.16 3 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6513 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031