У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6513 Харків — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Лозова номер 6513 відправляється зі станції Харків-Пас. о 08.50 і прибуває на станцію Лозова о 12.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6513 Харків - Лозова пролягає по таким станціям як Покотилівка, Південний, Міст, Бірки, Широніне, Північ, Лихачове, Біляївка, Відпочинок, Хлібна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 08.50
Новоселівка 08.56 1 хв  08.57 6 хв 
Липовий Гай 09.01 1 хв  09.02 11 хв 
Карачівка 09.05 1 хв  09.06 15 хв 
Покотилівка 09.08 1 хв  09.09 18 хв 
Науковий 09.12 1 хв  09.13 22 хв 
Високий 09.15 1 хв  09.16 25 хв 
Зелений Гай 09.18 1 хв  09.19 28 хв 
Південний 09.21 1 хв  09.22 31 хв 
Комарівка 09.24 1 хв  09.25 34 хв 
Артемівка 09.29 1 хв  09.30 39 хв 
Мерефа 09.34 1 хв  09.35 44 хв 
Міст 09.40 1 хв  09.41 50 хв 
Селекційна 09.44 1 хв  09.45 54 хв 
Єзерська 09.49 1 хв  09.50 59 хв 
Липкуватівка 09.54 1 хв  09.55 1 г  4 хв 
Бірки 10.00 1 хв  10.01 1 г  10 хв 
829 Км 10.07 1 хв  10.08 1 г  17 хв 
Першотравневий 10.11 1 хв  10.12 1 г  21 хв 
Шурине 10.16 1 хв  10.17 1 г  26 хв 
Широніне 10.22 1 хв  10.23 1 г  32 хв 
Безпалівка 10.27 1 хв  10.28 1 г  37 хв 
Клименівка 10.33 1 хв  10.34 1 г  43 хв 
Новоберецька 10.36 1 хв  10.37 1 г  46 хв 
Північ 10.41 1 хв  10.42 1 г  51 хв 
Трійчате 10.45 1 хв  10.46 1 г  55 хв 
Берека 10.51 1 хв  10.52 2 г  1 хв 
865 10.58 1 хв  10.59 2 г  8 хв 
Лихачове 11.05 1 хв  11.06 2 г  15 хв 
872 Км 11.10 1 хв  11.11 2 г  20 хв 
878 Км 11.14 1 хв  11.15 2 г  24 хв 
Перемога 11.19 1 хв  11.20 2 г  29 хв 
Біляївка 11.25 1 хв  11.26 2 г  35 хв 
Роздольський 11.31 1 хв  11.32 2 г  41 хв 
Шульське 11.37 2 хв  11.39 2 г  47 хв 
Краснопавлівка 11.43 1 хв  11.44 2 г  53 хв 
Відпочинок 11.50 1 хв  11.51 3 г 
Герсеванівський 11.57 1 хв  11.58 3 г  7 хв 
Прядкін 12.03 1 хв  12.04 3 г  13 хв 
Панютине 12.11 1 хв  12.12 3 г  21 хв 
Хлібна 12.16 1 хв  12.17 3 г  26 хв 
Заводська 12.21 1 хв  12.22 3 г  31 хв 
Лозова 12.26 3 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6513 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031