У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6514 Ворожба-Пас. — Суми Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6514 сполученням Ворожба-Пас. - Суми відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 11.25 і прибуває на станцію Суми о 13.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Білопілля, Торохтяний, 15 Км, Улянівка, Вири, 24 Км, Амбари, Лікарське, Головашівка, 40 Км, Торопилівка, 52 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 11.25
Білопілля 11.35 1 хв  11.36 10 хв 
Торохтяний 11.44 1 хв  11.45 19 хв 
15 Км 11.51 1 хв  11.52 26 хв 
Улянівка 11.56 1 хв  11.57 31 хв 
Вири 12.04 1 хв  12.05 39 хв 
24 Км 12.11 1 хв  12.12 46 хв 
Амбари 12.18 2 хв  12.20 53 хв 
Лікарське 12.26 1 хв  12.27 1 г  1 хв 
Головашівка 12.33 1 хв  12.34 1 г  8 хв 
40 Км 12.40 1 хв  12.41 1 г  15 хв 
Торопилівка 12.47 1 хв  12.48 1 г  22 хв 
52 Км 12.58 1 хв  12.59 1 г  33 хв 
Суми 13.04 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6514 Ворожба-Пас. — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031