У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6515 Баси — Ворожба-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6515 сполученням Баси - Ворожба-Пас. відправляється зі станції Баси о 20.08 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 22.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Олдиш, Суми-Товарна, 59 Км, Суми, 52 Км, Торопилівка, 40 Км, Головашівка, Лікарське, Амбари, 24 Км, Вири, Улянівка, 15 Км, Торохтяний, Білопілля.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Баси 20.08
Олдиш 20.12 1 хв  20.13 4 хв 
Суми-Товарна 20.17 1 хв  20.18 9 хв 
59 Км 20.21 1 хв  20.22 13 хв 
Суми 20.29 10 хв  20.39 21 хв 
52 Км 20.43 1 хв  20.44 35 хв 
Торопилівка 20.53 1 хв  20.54 45 хв 
40 Км 21.01 1 хв  21.02 53 хв 
Головашівка 21.07 2 хв  21.09 59 хв 
Лікарське 21.15 1 хв  21.16 1 г  7 хв 
Амбари 21.22 1 хв  21.23 1 г  14 хв 
24 Км 21.28 1 хв  21.29 1 г  20 хв 
Вири 21.35 1 хв  21.36 1 г  27 хв 
Улянівка 21.42 1 хв  21.43 1 г  34 хв 
15 Км 21.46 1 хв  21.47 1 г  38 хв 
Торохтяний 21.52 1 хв  21.53 1 г  44 хв 
Білопілля 22.00 1 хв  22.01 1 г  52 хв 
Ворожба-Пас. 22.10 2 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6515 Баси — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728