У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6515 Баси — Ворожба-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6515 сполученням Баси - Ворожба-Пас. відправляється зі станції Баси о 20.08 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 22.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Олдиш, Суми-Товарна, 59 Км, Суми, 52 Км, Торопилівка, 40 Км, Головашівка, Лікарське, Амбари, 24 Км, Вири, Улянівка, 15 Км, Торохтяний, Білопілля.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Баси 20.08
Олдиш 20.12 1 хв  20.13 4 хв 
Суми-Товарна 20.17 1 хв  20.18 9 хв 
59 Км 20.21 1 хв  20.22 13 хв 
Суми 20.29 10 хв  20.39 21 хв 
52 Км 20.43 1 хв  20.44 35 хв 
Торопилівка 20.53 1 хв  20.54 45 хв 
40 Км 21.01 1 хв  21.02 53 хв 
Головашівка 21.07 2 хв  21.09 59 хв 
Лікарське 21.15 1 хв  21.16 1 г  7 хв 
Амбари 21.22 1 хв  21.23 1 г  14 хв 
24 Км 21.28 1 хв  21.29 1 г  20 хв 
Вири 21.35 1 хв  21.36 1 г  27 хв 
Улянівка 21.42 1 хв  21.43 1 г  34 хв 
15 Км 21.46 1 хв  21.47 1 г  38 хв 
Торохтяний 21.52 1 хв  21.53 1 г  44 хв 
Білопілля 22.00 1 хв  22.01 1 г  52 хв 
Ворожба-Пас. 22.10 2 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6515 Баси — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031