У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6515 Баси — Ворожба Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Баси - Ворожба номер 6515 відправляється зі станції Баси о 20.08 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 22.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Олдиш, Суми-Товарна, 59 Км, Суми, 52 Км, Торопилівка, 40 Км, Головашівка, Лікарське, Амбари, 24 Км, Вири, Улянівка, 15 Км, Торохтяний, Білопілля.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Баси 20.08
Олдиш 20.12 1 хв  20.13 4 хв 
Суми-Товарна 20.17 1 хв  20.18 9 хв 
59 Км 20.21 1 хв  20.22 13 хв 
Суми 20.29 10 хв  20.39 21 хв 
52 Км 20.43 1 хв  20.44 35 хв 
Торопилівка 20.53 1 хв  20.54 45 хв 
40 Км 21.01 1 хв  21.02 53 хв 
Головашівка 21.07 2 хв  21.09 59 хв 
Лікарське 21.15 1 хв  21.16 1 г  7 хв 
Амбари 21.22 1 хв  21.23 1 г  14 хв 
24 Км 21.28 1 хв  21.29 1 г  20 хв 
Вири 21.35 1 хв  21.36 1 г  27 хв 
Улянівка 21.42 1 хв  21.43 1 г  34 хв 
15 Км 21.46 1 хв  21.47 1 г  38 хв 
Торохтяний 21.52 1 хв  21.53 1 г  44 хв 
Білопілля 22.00 1 хв  22.01 1 г  52 хв 
Ворожба-Пас. 22.10 2 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6515 Баси — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31