У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6516 Дубове — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6516 сполученням Дубове - Харків-Пас. відправляється зі станції Дубове о 08.20 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 13.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 44 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Заводська, Герсеванівський, Роздольський, 872 Км, Трійчате, Безпалівка, 829 Км, Селекційна, Комарівка, Науковий, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дубове 08.20
950 Км 08.29 1 хв  08.30 9 хв 
Близнюки 08.34 1 хв  08.35 14 хв 
Лозова 08.58 16 хв  09.14 38 хв 
Заводська 09.18 1 хв  09.19 58 хв 
Хлібна 09.22 1 хв  09.23 1 г  2 хв 
Панютине 09.26 1 хв  09.27 1 г  6 хв 
Прядкін 09.33 1 хв  09.34 1 г  13 хв 
Герсеванівський 09.40 2 хв  09.42 1 г  20 хв 
Відпочинок 09.46 1 хв  09.47 1 г  26 хв 
Краснопавлівка 09.55 2 хв  09.57 1 г  35 хв 
Шульське 10.00 1 хв  10.01 1 г  40 хв 
Роздольський 10.06 1 хв  10.07 1 г  46 хв 
Біляївка 10.14 9 хв  10.23 1 г  54 хв 
Перемога 10.27 1 хв  10.28 2 г  7 хв 
878 Км 10.32 1 хв  10.33 2 г  12 хв 
872 Км 10.38 1 хв  10.39 2 г  18 хв 
Лихачове 10.46 1 хв  10.47 2 г  26 хв 
865 10.52 1 хв  10.53 2 г  32 хв 
Берека 10.57 1 хв  10.58 2 г  37 хв 
Трійчате 11.03 1 хв  11.04 2 г  43 хв 
Північ 11.07 1 хв  11.08 2 г  47 хв 
Новоберецька 11.12 1 хв  11.13 2 г  52 хв 
Клименівка 11.15 1 хв  11.16 2 г  55 хв 
Безпалівка 11.21 1 хв  11.22 3 г  1 хв 
Широніне 11.27 1 хв  11.28 3 г  7 хв 
Шурине 11.33 1 хв  11.34 3 г  13 хв 
Першотравневий 11.38 1 хв  11.39 3 г  18 хв 
829 Км 11.42 1 хв  11.43 3 г  22 хв 
Бірки 11.48 1 хв  11.49 3 г  28 хв 
Липкуватівка 11.55 1 хв  11.56 3 г  35 хв 
Єзерська 11.59 1 хв  12.00 3 г  39 хв 
Селекційна 12.05 1 хв  12.06 3 г  45 хв 
Міст 12.10 2 хв  12.12 3 г  50 хв 
Мерефа 12.17 2 хв  12.19 3 г  57 хв 
Артемівка 12.23 1 хв  12.24 4 г  3 хв 
Комарівка 12.27 1 хв  12.28 4 г  7 хв 
Південний 12.30 1 хв  12.31 4 г  10 хв 
Зелений Гай 12.33 1 хв  12.34 4 г  13 хв 
Високий 12.36 1 хв  12.37 4 г  16 хв 
Науковий 12.40 1 хв  12.41 4 г  20 хв 
Покотилівка 12.44 1 хв  12.45 4 г  24 хв 
Карачівка 12.48 1 хв  12.49 4 г  28 хв 
Липовий Гай 12.52 2 хв  12.54 4 г  32 хв 
Новоселівка 12.59 1 хв  13.00 4 г  39 хв 
Харків-Пас. 13.04 4 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6516 Дубове — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930