У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6516 Дубове — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6516 сполученням Дубове - Харків-Пас. відправляється зі станції Дубове о 08.20 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 13.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 44 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Заводська, Герсеванівський, Роздольський, 872 Км, Трійчате, Безпалівка, 829 Км, Селекційна, Комарівка, Науковий, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дубове 08.20
950 Км 08.29 1 хв  08.30 9 хв 
Близнюки 08.34 1 хв  08.35 14 хв 
Лозова 08.58 16 хв  09.14 38 хв 
Заводська 09.18 1 хв  09.19 58 хв 
Хлібна 09.22 1 хв  09.23 1 г  2 хв 
Панютине 09.26 1 хв  09.27 1 г  6 хв 
Прядкін 09.33 1 хв  09.34 1 г  13 хв 
Герсеванівський 09.40 2 хв  09.42 1 г  20 хв 
Відпочинок 09.46 1 хв  09.47 1 г  26 хв 
Краснопавлівка 09.55 2 хв  09.57 1 г  35 хв 
Шульське 10.00 1 хв  10.01 1 г  40 хв 
Роздольський 10.06 1 хв  10.07 1 г  46 хв 
Біляївка 10.14 9 хв  10.23 1 г  54 хв 
Перемога 10.27 1 хв  10.28 2 г  7 хв 
878 Км 10.32 1 хв  10.33 2 г  12 хв 
872 Км 10.38 1 хв  10.39 2 г  18 хв 
Лихачове 10.46 1 хв  10.47 2 г  26 хв 
865 10.52 1 хв  10.53 2 г  32 хв 
Берека 10.57 1 хв  10.58 2 г  37 хв 
Трійчате 11.03 1 хв  11.04 2 г  43 хв 
Північ 11.07 1 хв  11.08 2 г  47 хв 
Новоберецька 11.12 1 хв  11.13 2 г  52 хв 
Клименівка 11.15 1 хв  11.16 2 г  55 хв 
Безпалівка 11.21 1 хв  11.22 3 г  1 хв 
Широніне 11.27 1 хв  11.28 3 г  7 хв 
Шурине 11.33 1 хв  11.34 3 г  13 хв 
Першотравневий 11.38 1 хв  11.39 3 г  18 хв 
829 Км 11.42 1 хв  11.43 3 г  22 хв 
Бірки 11.48 1 хв  11.49 3 г  28 хв 
Липкуватівка 11.55 1 хв  11.56 3 г  35 хв 
Єзерська 11.59 1 хв  12.00 3 г  39 хв 
Селекційна 12.05 1 хв  12.06 3 г  45 хв 
Міст 12.10 2 хв  12.12 3 г  50 хв 
Мерефа 12.17 2 хв  12.19 3 г  57 хв 
Артемівка 12.23 1 хв  12.24 4 г  3 хв 
Комарівка 12.27 1 хв  12.28 4 г  7 хв 
Південний 12.30 1 хв  12.31 4 г  10 хв 
Зелений Гай 12.33 1 хв  12.34 4 г  13 хв 
Високий 12.36 1 хв  12.37 4 г  16 хв 
Науковий 12.40 1 хв  12.41 4 г  20 хв 
Покотилівка 12.44 1 хв  12.45 4 г  24 хв 
Карачівка 12.48 1 хв  12.49 4 г  28 хв 
Липовий Гай 12.52 2 хв  12.54 4 г  32 хв 
Новоселівка 12.59 1 хв  13.00 4 г  39 хв 
Харків-Пас. 13.04 4 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6516 Дубове — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031