У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6516 Мелітополь — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6516 сполученням Мелітополь - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Мелітополь о 11.26 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 14.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ланкоскладальне, Плодородна, 1170 Км, Тавричеськ-Вантажний, 1146 Км, 1138 Км, 1134 Км, Канкринівка, 1117 Км, Запоріжжя-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мелітополь 11.26
Депо 11.30 1 хв  11.31 4 хв 
Обільна 11.40 1 хв  11.41 14 хв 
Ланкоскладальне 11.55 1 хв  11.56 29 хв 
Федорівка 12.01 1 хв  12.02 35 хв 
Братське 12.08 1 хв  12.09 42 хв 
Плодородна 12.15 1 хв  12.16 49 хв 
1180 Км 12.23 1 хв  12.24 57 хв 
Пришиб 12.29 1 хв  12.30 1 г  3 хв 
1170 Км 12.37 1 хв  12.38 1 г  11 хв 
1167 Км 12.42 1 хв  12.43 1 г  16 хв 
Бурчацьк 12.45 4 хв  12.49 1 г  19 хв 
Тавричеськ-Вантажний 12.57 1 хв  12.58 1 г  31 хв 
Таврійськ 13.02 2 хв  13.04 1 г  36 хв 
Попове 13.10 1 хв  13.11 1 г  44 хв 
1146 Км 13.13 1 хв  13.14 1 г  47 хв 
Дачна 13.17 1 хв  13.18 1 г  51 хв 
1141 Км 13.23 1 хв  13.24 1 г  57 хв 
1138 Км 13.27 1 хв  13.28 2 г  1 хв 
Плавні-Пас. 13.33 1 хв  13.34 2 г  7 хв 
Плавні-Вантажні 13.39 1 хв  13.40 2 г  13 хв 
1134 Км 13.42 1 хв  13.43 2 г  16 хв 
1132 Км 13.46 1 хв  13.47 2 г  20 хв 
1130 Км 13.49 1 хв  13.50 2 г  23 хв 
Канкринівка 13.57 1 хв  13.58 2 г  31 хв 
1123 Км 14.02 1 хв  14.03 2 г  36 хв 
Осетрівка 14.06 1 хв  14.07 2 г  40 хв 
1117 Км 14.10 1 хв  14.11 2 г  44 хв 
Кушугум 14.13 1 хв  14.14 2 г  47 хв 
Балабине 14.17 1 хв  14.18 2 г  51 хв 
Запоріжжя-1 14.27 4 хв  14.31 3 г  1 хв 
Запоріжжя-2 14.40 3 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6516 Мелітополь — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031