У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6516 Ворожба-Пас. — Смородине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6516 сполученням Ворожба-Пас. - Смородине відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 17.14 і прибуває на станцію Смородине о 21.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Торохтяний, Улянівка, 24 Км, Лікарське, 40 Км, 52 Км, 59 Км, Олдиш, 67 Км, Сироватка, 86 Км, 98 Км, Скрягівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 17.14
Білопілля 17.24 2 хв  17.26 10 хв 
Торохтяний 17.33 1 хв  17.34 19 хв 
15 Км 17.39 1 хв  17.40 25 хв 
Улянівка 17.44 1 хв  17.45 30 хв 
Вири 17.51 1 хв  17.52 37 хв 
24 Км 17.58 1 хв  17.59 44 хв 
Амбари 18.05 1 хв  18.06 51 хв 
Лікарське 18.11 1 хв  18.12 57 хв 
Головашівка 18.18 1 хв  18.19 1 г  4 хв 
40 Км 18.24 1 хв  18.25 1 г  10 хв 
Торопилівка 18.32 1 хв  18.33 1 г  18 хв 
52 Км 18.41 1 хв  18.42 1 г  27 хв 
Суми 18.47 1 г 24 хв  20.11 1 г  33 хв 
59 Км 20.16 1 хв  20.17 3 г  2 хв 
Суми-Товарна 20.22 1 хв  20.23 3 г  8 хв 
Олдиш 20.27 1 хв  20.28 3 г  13 хв 
Баси 20.32 1 хв  20.33 3 г  18 хв 
67 Км 20.38 1 хв  20.39 3 г  24 хв 
70 Км 20.43 1 хв  20.44 3 г  29 хв 
Сироватка 20.49 1 хв  20.50 3 г  35 хв 
Ім. Василя Несвіта 21.00 1 хв  21.01 3 г  46 хв 
86 Км 21.09 1 хв  21.10 3 г  55 хв 
Боромля 21.19 1 хв  21.20 4 г  5 хв 
98 Км 21.29 1 хв  21.30 4 г  15 хв 
102 Км 21.36 1 хв  21.37 4 г  22 хв 
Скрягівка 21.43 1 хв  21.44 4 г  29 хв 
Олексине 21.49 1 хв  21.50 4 г  35 хв 
Смородине 21.59 4 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6516 Ворожба-Пас. — Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930