У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6516 Ворожба-Пас. — Смородине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6516 сполученням Ворожба-Пас. - Смородине відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 17.14 і прибуває на станцію Смородине о 22.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Торохтяний, Улянівка, 24 Км, Лікарське, 40 Км, 52 Км, 59 Км, Олдиш, 67 Км, Сироватка, 86 Км, 98 Км, Скрягівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З 10.02.2021 змінюється розклад руху
з 2021-02-10 по 2021-12-31: З 10/02/2021: п. № 6516 Ворожба - Тростянець-Смородине слідує згідно діючого розкладу до ст. Суми, відправлення зі ст. Суми 20.11, з.п. 59 км. 20.16 - 20.17, Суми-Товарна 20.22 - 20.23, Олдиш 20.27 - 20.28, Баси 20.32 - 20.33, з.п. 68 км. 20.38 - 20.39, з.п. 70 км. 20.43 - 20.44, Сироватка 20.49 - 20.50, ім. В.Несвіта 21.00 - 21.01, з.п. 85 км. 21.09 - 21.10, Боромля 21.19 - 21.46, б/п 98 км. 21.55 - 21.56, з.п. 102 км. 22.02 - 22.03, Скрягівка 22.09 - 22.10, Олексине 22.15 - 22.16, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 22.25.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 17.14
Білопілля 17.24 2 хв  17.26 10 хв 
Торохтяний 17.33 1 хв  17.34 19 хв 
15 Км 17.39 1 хв  17.40 25 хв 
Улянівка 17.44 1 хв  17.45 30 хв 
Вири 17.51 1 хв  17.52 37 хв 
24 Км 17.58 1 хв  17.59 44 хв 
Амбари 18.05 1 хв  18.06 51 хв 
Лікарське 18.11 1 хв  18.12 57 хв 
Головашівка 18.18 1 хв  18.19 1 г  4 хв 
40 Км 18.24 1 хв  18.25 1 г  10 хв 
Торопилівка 18.32 1 хв  18.33 1 г  18 хв 
52 Км 18.41 1 хв  18.42 1 г  27 хв 
Суми 18.47 1 г 24 хв  20.11 1 г  33 хв 
59 Км 20.16 1 хв  20.17 3 г  2 хв 
Суми-Товарна 20.22 1 хв  20.23 3 г  8 хв 
Олдиш 20.27 1 хв  20.28 3 г  13 хв 
Баси 20.32 1 хв  20.33 3 г  18 хв 
67 Км 20.38 1 хв  20.39 3 г  24 хв 
70 Км 20.43 1 хв  20.44 3 г  29 хв 
Сироватка 20.49 1 хв  20.50 3 г  35 хв 
Ім. Василя Несвіта 21.00 1 хв  21.01 3 г  46 хв 
86 Км 21.09 1 хв  21.10 3 г  55 хв 
Боромля 21.19 27 хв  21.46 4 г  5 хв 
98 Км 21.55 1 хв  21.56 4 г  41 хв 
102 Км 22.02 1 хв  22.03 4 г  48 хв 
Скрягівка 22.09 1 хв  22.10 4 г  55 хв 
Олексине 22.15 1 хв  22.16 5 г  1 хв 
Смородине 22.25 5 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6516 Ворожба-Пас. — Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031