У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6517 Харків — Дубове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Дубове номер 6517 відправляється зі станції Харків-Пас. о 10.50 і прибуває на станцію Дубове о 15.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 43 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6517 Харків - Дубове пролягає по таким станціям як Покотилівка, Південний, Міст, Бірки, Широніне, Північ, Лихачове, Біляївка, Відпочинок, Хлібна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 10.50
Новоселівка 10.55 1 хв  10.56 5 хв 
Липовий Гай 11.00 2 хв  11.02 10 хв 
Карачівка 11.05 1 хв  11.06 15 хв 
Покотилівка 11.09 1 хв  11.10 19 хв 
Науковий 11.13 1 хв  11.14 23 хв 
Високий 11.16 1 хв  11.17 26 хв 
Зелений Гай 11.19 1 хв  11.20 29 хв 
Південний 11.22 1 хв  11.23 32 хв 
Комарівка 11.25 1 хв  11.26 35 хв 
Артемівка 11.29 1 хв  11.30 39 хв 
Мерефа 11.34 2 хв  11.36 44 хв 
Міст 11.41 1 хв  11.42 51 хв 
Селекційна 11.45 1 хв  11.46 55 хв 
Єзерська 11.51 1 хв  11.52 1 г  1 хв 
Липкуватівка 11.55 1 хв  11.56 1 г  5 хв 
Бірки 12.02 1 хв  12.03 1 г  12 хв 
829 Км 12.08 1 хв  12.09 1 г  18 хв 
Першотравневий 12.12 1 хв  12.13 1 г  22 хв 
Шурине 12.17 1 хв  12.18 1 г  27 хв 
Широніне 12.22 1 хв  12.23 1 г  32 хв 
Безпалівка 12.27 1 хв  12.28 1 г  37 хв 
Клименівка 12.33 1 хв  12.34 1 г  43 хв 
Новоберецька 12.36 1 хв  12.37 1 г  46 хв 
Північ 12.41 1 хв  12.42 1 г  51 хв 
Трійчате 12.44 1 хв  12.45 1 г  54 хв 
Берека 12.51 1 хв  12.52 2 г  1 хв 
865 12.56 1 хв  12.57 2 г  6 хв 
Лихачове 13.01 2 хв  13.03 2 г  11 хв 
872 Км 13.08 1 хв  13.09 2 г  18 хв 
878 Км 13.13 1 хв  13.14 2 г  23 хв 
Перемога 13.18 1 хв  13.19 2 г  28 хв 
Біляївка 13.22 1 хв  13.23 2 г  32 хв 
Роздольський 13.29 1 хв  13.30 2 г  39 хв 
Шульське 13.35 1 хв  13.36 2 г  45 хв 
Краснопавлівка 13.39 1 хв  13.40 2 г  49 хв 
Відпочинок 13.48 1 хв  13.49 2 г  58 хв 
Герсеванівський 13.53 1 хв  13.54 3 г  3 хв 
Прядкін 14.00 1 хв  14.01 3 г  10 хв 
Панютине 14.07 1 хв  14.08 3 г  17 хв 
Хлібна 14.11 1 хв  14.12 3 г  21 хв 
Заводська 14.15 1 хв  14.16 3 г  25 хв 
Лозова 14.20 10 хв  14.30 3 г  30 хв 
Близнюки 14.52 1 хв  14.53 4 г  2 хв 
Дубове 15.09 4 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6517 Харків-Пас. — Дубове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28