У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6517 Харків-Пас. — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6517 сполученням Харків-Пас. - Лозова відправляється зі станції Харків-Пас. о 11.05 і прибуває на станцію Лозова о 14.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Покотилівка, Південний, Міст, Бірки, Широніне, Північ, Лихачове, Біляївка, Відпочинок, Хлібна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

е/п №6517 13,14 травня слідує ДР. Прибуття ст. Лозова 14:46.З 18- 31/05 відпр.ст.Х-Пасс 11.05хв,приб.ст.Лозова 14.43хв,ДР. Е/п 6517 01 , 03 червня відпр. ст. Х-Пас. 10:20 (замість 11:05 хв.) , приб. ст.Лозова 14:02 хв. Е/п 6517 02 червня відпр. ст.Х-Пас. 11:30 хв. ( замість 11:05 хв.), прослідує ДР, приб. ст. Лозова 15:00 хв. е/п №6517 Харків-Пасажирський – Лозова з 10 до 18 червня слідує ДР. Прибуття ст. Лозова 14:43

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 11.05
Новоселівка 11.10 1 хв  11.11 5 хв 
Липовий Гай 11.15 2 хв  11.17 10 хв 
Карачівка 11.20 1 хв  11.21 15 хв 
Покотилівка 11.24 1 хв  11.25 19 хв 
Науковий 11.28 1 хв  11.29 23 хв 
Високий 11.31 1 хв  11.32 26 хв 
Зелений Гай 11.34 1 хв  11.35 29 хв 
Південний 11.37 1 хв  11.38 32 хв 
Комарівка 11.40 1 хв  11.41 35 хв 
Артемівка 11.44 1 хв  11.45 39 хв 
Мерефа 11.49 2 хв  11.51 44 хв 
Міст 11.56 1 хв  11.57 51 хв 
Селекційна 12.00 1 хв  12.01 55 хв 
Єзерська 12.06 1 хв  12.07 1 г  1 хв 
Липкуватівка 12.10 1 хв  12.11 1 г  5 хв 
Бірки 12.17 1 хв  12.18 1 г  12 хв 
829 Км 12.23 1 хв  12.24 1 г  18 хв 
Першотравневий 12.27 1 хв  12.28 1 г  22 хв 
Шурине 12.32 1 хв  12.33 1 г  27 хв 
Широніне 12.37 1 хв  12.38 1 г  32 хв 
Безпалівка 12.42 1 хв  12.43 1 г  37 хв 
Клименівка 12.48 1 хв  12.49 1 г  43 хв 
Новоберецька 12.51 1 хв  12.52 1 г  46 хв 
Північ 12.56 1 хв  12.57 1 г  51 хв 
Трійчате 12.59 1 хв  13.00 1 г  54 хв 
Берека 13.06 1 хв  13.07 2 г  1 хв 
865 13.11 1 хв  13.12 2 г  6 хв 
Лихачове 13.16 2 хв  13.18 2 г  11 хв 
872 Км 13.23 1 хв  13.24 2 г  18 хв 
878 Км 13.28 1 хв  13.29 2 г  23 хв 
Перемога 13.33 1 хв  13.34 2 г  28 хв 
Біляївка 13.37 1 хв  13.38 2 г  32 хв 
Роздольський 13.44 1 хв  13.45 2 г  39 хв 
Шульське 13.50 1 хв  13.51 2 г  45 хв 
Краснопавлівка 13.54 1 хв  13.55 2 г  49 хв 
Відпочинок 14.03 1 хв  14.04 2 г  58 хв 
Герсеванівський 14.08 1 хв  14.09 3 г  3 хв 
Прядкін 14.15 1 хв  14.16 3 г  10 хв 
Панютине 14.22 1 хв  14.23 3 г  17 хв 
Хлібна 14.26 1 хв  14.27 3 г  21 хв 
Заводська 14.30 1 хв  14.31 3 г  25 хв 
Лозова 14.35 3 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6517 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031