У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6517-6518 Лавочне — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6517-6518 сполученням Лавочне - Сянки відправляється зі станції Лавочне о 17.22 і прибуває на станцію Сянки о 11.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 64 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 12 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Яблунів, Свалява, Мукачево, 1727 Км, Чоп-Перев., ЛВЧ-5, Кам'яниця, Мірча, Соля, Ставне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лавочне 17.22
Опорець 17.28 1 хв  17.29 6 хв 
Бескит 17.35 1 хв  17.36 13 хв 
Скотарське 17.50 3 хв  17.53 28 хв 
Гукливий 17.58 1 хв  17.59 36 хв 
Воловець 18.06 2 хв  18.08 44 хв 
Яблунів 18.14 1 хв  18.15 52 хв 
Занька 18.22 1 хв  18.23 1 г 
1662 Км 18.30 1 хв  18.31 1 г  8 хв 
Вовчий 18.39 1 хв  18.40 1 г  17 хв 
Сасівка 18.45 1 хв  18.46 1 г  23 хв 
Неліпино 18.48 1 хв  18.49 1 г  26 хв 
Свалява 18.55 2 хв  18.57 1 г  33 хв 
Драчино 19.01 1 хв  19.02 1 г  39 хв 
Пасіка 19.06 1 хв  19.07 1 г  44 хв 
Карпати 19.10 1 хв  19.11 1 г  48 хв 
Чинадієве 19.15 1 хв  19.16 1 г  53 хв 
Чинадієве(оп) 19.30 1 хв  19.31 2 г  8 хв 
Мукачево 19.35 9 г 45 хв  05.20 2 г  13 хв 
Мукачево-Перевалочна 05.24 1 хв  05.25 12 г  2 хв 
Ключарки 05.30 1 хв  05.31 12 г  8 хв 
Страбичово 05.38 1 хв  05.39 12 г  16 хв 
Баркасове 05.47 1 хв  05.48 12 г  25 хв 
Ровне 05.53 1 хв  05.54 12 г  31 хв 
1727 Км 06.00 1 хв  06.01 12 г  38 хв 
Батьово 06.05 5 хв  06.10 12 г  43 хв 
Свобода 06.15 1 хв  06.16 12 г  53 хв 
Есень 06.20 1 хв  06.21 12 г  58 хв 
Есень-платформа 06.24 1 хв  06.25 13 г  2 хв 
Мінеральне 06.30 1 хв  06.31 13 г  8 хв 
Чоп-Перев. 06.35 1 хв  06.36 13 г  13 хв 
Чоп 06.39 17 хв  06.56 13 г  17 хв 
Дачна 07.01 1 хв  07.02 13 г  39 хв 
Цеглівка 07.06 1 хв  07.07 13 г  44 хв 
Струмківка 07.11 1 хв  07.12 13 г  49 хв 
Холмок 07.17 1 хв  07.18 13 г  55 хв 
ЛВЧ-5 07.23 1 хв  07.24 14 г  1 хв 
Ужгород 07.27 1 г 10 хв  08.37 14 г  5 хв 
Доманинці 08.43 2 хв  08.45 15 г  21 хв 
Оноківці 08.47 1 хв  08.48 15 г  25 хв 
Невицьке 08.51 1 хв  08.52 15 г  29 хв 
Невицьке-Підзамок 08.54 1 хв  08.55 15 г  32 хв 
Кам'яниця 08.58 2 хв  09.00 15 г  36 хв 
Ворочево 09.06 1 хв  09.07 15 г  44 хв 
Перечин 09.15 2 хв  09.17 15 г  53 хв 
Зарічево 09.23 1 хв  09.24 16 г  1 хв 
Дубриничі(пл) 09.28 1 хв  09.29 16 г  6 хв 
Дубриничі 09.33 2 хв  09.35 16 г  11 хв 
Мірча 09.40 1 хв  09.41 16 г  18 хв 
Малий Березний 09.45 1 хв  09.46 16 г  23 хв 
Школа-інтернат 09.49 1 хв  09.50 16 г  27 хв 
Великий Березний 09.54 3 хв  09.57 16 г  32 хв 
Забрідь 10.01 1 хв  10.02 16 г  39 хв 
Пороги 10.04 1 хв  10.05 16 г  42 хв 
Соля 10.11 1 хв  10.12 16 г  49 хв 
202 Км 10.16 1 хв  10.17 16 г  54 хв 
Кострино 10.19 1 хв  10.20 16 г  57 хв 
Жорнава 10.29 1 хв  10.30 17 г  7 хв 
Загорб 10.33 1 хв  10.34 17 г  11 хв 
Ставне-2 10.37 1 хв  10.38 17 г  15 хв 
Ставне 10.41 1 хв  10.42 17 г  19 хв 
Луг 10.48 1 хв  10.49 17 г  26 хв 
Волосянка-Закарпатська 10.56 2 хв  10.58 17 г  34 хв 
Ужок 11.04 1 хв  11.05 17 г  42 хв 
Щербин 11.21 1 хв  11.22 17 г  59 хв 
Сянки 11.42 18 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6517-6518 Лавочне — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031