У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6519-6520 Мукачево — Ужгород Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Мукачево - Ужгород номер 6519-6520 відправляється зі станції Мукачево о 08.42 і прибуває на станцію Ужгород о 10.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6519-6520 Мукачево - Ужгород пролягає по таким станціям як Ключарки, Баркасове, 1727 Км, Свобода, Есень-платформа, Чоп-Перев., Дачна, Струмківка, ЛВЧ-5.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 08.42
Мукачево-Перевалочна 08.45 1 хв  08.46 3 хв 
Ключарки 08.50 1 хв  08.51 8 хв 
Страбичово 08.57 1 хв  08.58 15 хв 
Баркасове 09.05 1 хв  09.06 23 хв 
Ровне 09.09 1 хв  09.10 27 хв 
1727 Км 09.15 1 хв  09.16 33 хв 
Батьово 09.21 3 хв  09.24 39 хв 
Свобода 09.28 1 хв  09.29 46 хв 
Есень 09.34 1 хв  09.35 52 хв 
Есень-платформа 09.39 1 хв  09.40 57 хв 
Мінеральне 09.45 1 хв  09.46 1 г  3 хв 
Чоп-Перев. 09.51 1 хв  09.52 1 г  9 хв 
Чоп 09.54 10 хв  10.04 1 г  12 хв 
Дачна 10.11 1 хв  10.12 1 г  29 хв 
Цеглівка 10.16 1 хв  10.17 1 г  34 хв 
Струмківка 10.20 1 хв  10.21 1 г  38 хв 
Холмок 10.27 1 хв  10.28 1 г  45 хв 
ЛВЧ-5 10.31 1 хв  10.32 1 г  49 хв 
Ужгород 10.35 1 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6519-6520 Мукачево — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031