У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6521 Запоріжжя-2 — Мелітополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6521 сполученням Запоріжжя-2 - Мелітополь відправляється зі станції Запоріжжя-2 о 17.30 і прибуває на станцію Мелітополь о 20.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кушугум, 1123 Км, 1132 Км, Плавні-Пас., Дачна, Таврійськ, 1167 Км, 1180 Км, Федорівка, Обільна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-2 17.30
Запоріжжя-1 17.39 5 хв  17.44 9 хв 
Балабине 17.54 1 хв  17.55 24 хв 
Кушугум 17.58 1 хв  17.59 28 хв 
1117 Км 18.01 1 хв  18.02 31 хв 
Осетрівка 18.05 1 хв  18.06 35 хв 
1123 Км 18.09 1 хв  18.10 39 хв 
Канкринівка 18.14 1 хв  18.15 44 хв 
1130 Км 18.22 1 хв  18.23 52 хв 
1132 Км 18.25 1 хв  18.26 55 хв 
1134 Км 18.28 1 хв  18.29 58 хв 
Плавні-Вантажні 18.31 1 хв  18.32 1 г  1 хв 
Плавні-Пас. 18.35 1 хв  18.36 1 г  5 хв 
1138 Км 18.39 1 хв  18.40 1 г  9 хв 
1141 Км 18.43 1 хв  18.44 1 г  13 хв 
Дачна 18.49 1 хв  18.50 1 г  19 хв 
1146 Км 18.52 1 хв  18.53 1 г  22 хв 
Попове 18.56 1 хв  18.57 1 г  26 хв 
Таврійськ 19.03 2 хв  19.05 1 г  33 хв 
Тавричеськ-Вантажний 19.09 1 хв  19.10 1 г  39 хв 
Бурчацьк 19.17 1 хв  19.18 1 г  47 хв 
1167 Км 19.23 1 хв  19.24 1 г  53 хв 
1170 Км 19.29 1 хв  19.30 1 г  59 хв 
Пришиб 19.37 1 хв  19.38 2 г  7 хв 
1180 Км 19.44 1 хв  19.45 2 г  14 хв 
Плодородна 19.53 1 хв  19.54 2 г  23 хв 
Братське 19.59 1 хв  20.00 2 г  29 хв 
Федорівка 20.07 2 хв  20.09 2 г  37 хв 
Ланкоскладальне 20.14 1 хв  20.15 2 г  44 хв 
Терпіння 20.22 1 хв  20.23 2 г  52 хв 
Обільна 20.30 1 хв  20.31 3 г 
Депо 20.41 1 хв  20.42 3 г  11 хв 
Мелітополь 20.47 3 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6521 Запоріжжя-2 — Мелітополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031