У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6522 Лихачове — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Лихачове - Харків номер 6522 відправляється зі станції Лихачове о 13.17 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 15.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6522 Лихачове - Харків пролягає по таким станціям як Берека, Новоберецька, Безпалівка, Шурине, 829 Км, Липкуватівка, Селекційна, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Науковий, Карачівка, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Лихачове – Харків-Пас. складає 27.00 гривень. Відстань між станціями – 72.4 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лихачове 13.17
865 13.22 1 хв  13.23 5 хв 
Берека 13.28 1 хв  13.29 11 хв 
Трійчате 13.34 1 хв  13.35 17 хв 
Новоберецька 13.42 1 хв  13.43 25 хв 
Клименівка 13.46 1 хв  13.47 29 хв 
Безпалівка 13.52 1 хв  13.53 35 хв 
Широніне 13.57 1 хв  13.58 40 хв 
Шурине 14.03 1 хв  14.04 46 хв 
Першотравневий 14.07 1 хв  14.08 50 хв 
829 Км 14.12 1 хв  14.13 55 хв 
Бірки 14.16 1 хв  14.17 59 хв 
Липкуватівка 14.23 1 хв  14.24 1 г  6 хв 
Єзерська 14.27 1 хв  14.28 1 г  10 хв 
Селекційна 14.33 1 хв  14.34 1 г  16 хв 
Міст 14.38 1 хв  14.39 1 г  21 хв 
Мерефа 14.44 1 хв  14.45 1 г  27 хв 
Артемівка 14.49 1 хв  14.50 1 г  32 хв 
Комарівка 14.53 1 хв  14.54 1 г  36 хв 
Південний 14.56 1 хв  14.57 1 г  39 хв 
Зелений Гай 14.59 1 хв  15.00 1 г  42 хв 
Високий 15.02 1 хв  15.03 1 г  45 хв 
Науковий 15.06 1 хв  15.07 1 г  49 хв 
Покотилівка 15.11 1 хв  15.12 1 г  54 хв 
Карачівка 15.15 1 хв  15.16 1 г  58 хв 
Липовий Гай 15.19 1 хв  15.20 2 г  2 хв 
Новоселівка 15.24 1 хв  15.25 2 г  7 хв 
Харків-Пас. 15.30 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6522 Лихачове — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031