У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6522 Лихачове — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Лихачове - Харків номер 6522 відправляється зі станції Лихачове о 13.56 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 16.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6522 Лихачове - Харків пролягає по таким станціям як Берека, Північ, Клименівка, Широніне, Першотравневий, Бірки, Єзерська, Міст, Артемівка, Південний, Високий, Покотилівка, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лихачове 13.56
865 14.00 1 хв  14.01 4 хв 
Берека 14.06 1 хв  14.07 10 хв 
Трійчате 14.12 1 хв  14.13 16 хв 
Північ 14.16 1 хв  14.17 20 хв 
Новоберецька 14.20 1 хв  14.21 24 хв 
Клименівка 14.24 1 хв  14.25 28 хв 
Безпалівка 14.30 10 хв  14.40 34 хв 
Широніне 14.44 1 хв  14.45 48 хв 
Шурине 14.50 1 хв  14.51 54 хв 
Першотравневий 14.54 1 хв  14.55 58 хв 
829 Км 14.59 1 хв  15.00 1 г  3 хв 
Бірки 15.03 1 хв  15.04 1 г  7 хв 
Липкуватівка 15.10 1 хв  15.11 1 г  14 хв 
Єзерська 15.14 1 хв  15.15 1 г  18 хв 
Селекційна 15.20 1 хв  15.21 1 г  24 хв 
Міст 15.25 1 хв  15.26 1 г  29 хв 
Мерефа 15.31 1 хв  15.32 1 г  35 хв 
Артемівка 15.36 1 хв  15.37 1 г  40 хв 
Комарівка 15.40 1 хв  15.41 1 г  44 хв 
Південний 15.43 1 хв  15.44 1 г  47 хв 
Зелений Гай 15.46 1 хв  15.47 1 г  50 хв 
Високий 15.49 1 хв  15.50 1 г  53 хв 
Науковий 15.53 1 хв  15.54 1 г  57 хв 
Покотилівка 15.58 1 хв  15.59 2 г  2 хв 
Карачівка 16.02 1 хв  16.03 2 г  6 хв 
Липовий Гай 16.06 1 хв  16.07 2 г  10 хв 
Новоселівка 16.11 1 хв  16.12 2 г  15 хв 
Харків-Пас. 16.17 2 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6522 Лихачове — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728